Maya Rudolph mówi, że David Letterman „zawstydził ją, upokorzył”.

Maya Rudolph „nie dobrze się bawiła”, kiedy pojawiła się w „The Late Show with David Letterman” w 2009 roku.

– Źle wymówił moje imię, a ja siedziałam tam, jakbym kochała cię przez całe życie. A teraz moje serce jest złamane. I siedzę tu zawstydzona i upokorzona” 50-letnia gwiazda „Druhna” powiedziała WSJ. czasopismo w wywiadzie opublikowanym w piątek.

„Nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić” – kontynuowała. „Nie wiedziałem, jak wymyślić coś zabawnego do powiedzenia”. Moja publiczna osobowość nie była jeszcze silna”.

Przedstawiciel firmy Letterman nie odpowiedział od razu na prośbę Page Six o komentarz.

Rudolph — który zyskał sławę po dołączeniu do „Saturday Night Live” w 1999 roku — zauważył, że na początku swojej kariery zmagała się z wywiadami i występami na czerwonym dywanie.

„Zawsze czułam się, jakby ktoś kradł moją duszę” – wyjaśniła. „W tym miejscu przez lata wypracowałem osobowość, aby się chronić.

Komik dodał: „Zdecydowanie się poprawiłem. Kiedy czuję się niekomfortowo, staram się być zabawny.

Pomimo dziesięcioleci w centrum uwagi, Rudolph wciąż nie uważa się za celebrytę.

„Wiem, że jestem aktorem pracującym i ludzie wiedzą, kim jestem, ale nie czuję się jak gwiazda, ponieważ to słowo oznacza dla mnie obecnie coś innego” – powiedziała.

„W dzisiejszych czasach jest wiele różnych rodzajów celebrytów i wiele samozwańczych celebrytów, z których ludzie są znani z tego, że są sławni, a ja tego nie robię”.

Rudolph była w ciąży, kiedy pojawiła się w „Letterman” w 2009 roku. Dziś dzieli dzieci Pearl (17), Lucille (12), Jack (11) i Minnie (9) z partnerem Paulem Thomasem Andersonem.

Podczas rozmowy z WSJ. aktorka wyjaśniła, że ​​stara się traktować rodzinę priorytetowo bez względu na to, jak bardzo pracowita jest praca.

„Zaufaj mi, nie jestem Pollyanną, która uśmiecha się cały dzień, każdego dnia. Jestem zestresowana, zła, ale nauczyłam się, że mogę dokonywać własnych wyborów, a to wyzwala” – powiedziała.

„Może ludzie, którzy pracowali tak długo, jak ja, podejmą inną decyzję i będą mieli ładniejsze samochody. Nie wiem, ale to dla mnie takie ważne [try to] mieć tę równowagę”.

Leave a Comment