Matthew Perry wycofuje się z „Don’t Look Up” po zawale serca – Rolling Stone

Mateusz Perry miał wyglądać na odwrót Meryl Streep w Nie patrz w górę ale musiał wycofać się z filmu po obawach zdrowotnych podczas pobytu w ośrodku terapeutycznym w Szwajcarii w wieku kilkunastu lat zależność bitwa. Serce aktora zatrzymało się na pięć minut, a lekarze złamali osiem żeber, próbując go reanimować.

Pomimo sukcesu jako aktor telewizyjny, zapewnienie sobie roli w politycznej satyrze Adama McKaya byłoby „największym filmem, jaki kiedykolwiek dostałem”, pisze Perry w swoich najbliższych wspomnieniach. Przyjaciele, kochankowie i wielka zła rzeczjest wydany 1 listopada.

Jego bohaterem miał być republikański dziennikarz, który miał trzy sceny z nagrodzonym Oscarem Streepem. Leć do Bostonu, gdzie kręcono film Listopad. 2020 do lutego. 2021McKay tak bardzo pokochał jedno z pokładowych boisk Perry’ego, że w końcu wykorzystano je w scenie grupowej.

Ale Perry był w środku paraliżującego uzależnienia od alkoholu i opioidów, które jego książka nawiązuje do jego pierwszego drinka w wieku 14 lat i pierwszego Vicodinu po tym, jak doznał kontuzji na planie Fools Rush In. Perry szacuje, że wydał nawet 9 milionów dolarów na odwyk i trzeźwość przez lata. Nawet podczas kręcenia sceny grupowej z Jonah Hillem przez nie patrz w górę pisze, że był na 1800 miligramach hydrokodonu.

W tym czasie Perry mówi, że poszedł na luksusowy odwyk w Szwajcarii, gdzie mieszkał w willi z widokiem na Jezioro Genewskie i miał własnego lokaja i szefa kuchni. Perry nie był w stanie całkowicie pozbyć się uzależnienia i twierdzi, że nalegał, aby lekarze przepisali mu leki, ponieważ miał silne bóle brzucha. „Właściwie było dobrze” – pisze. „Czułem się, jakbym cały czas robił przysiady – więc było to bardzo niewygodne – ale to nie był ból”.

Lekarze na odwyku przepisali Perry hydrokodon, ale aby jeszcze bardziej złagodzić ból, postanowili „włożyć mi w plecy jakieś dziwne urządzenie medyczne”, które wymagałoby operacji.

W noc przed operacją Perry pisze, że nie spał całą noc, zażywając hydrokodon. Na sali operacyjnej podano mu propofol, który jest regularnie używany do znieczulenia. Ale lek zatrzymał serce Perry’ego.

„Zrobiłem zdjęcie o 11 rano” – pisze. „Obudziłem się jedenaście godzin później w innym szpitalu. Najwyraźniej propofol zatrzymał mi serce. Przez pięć minut. To nie był atak serca – nie porównywałem – ale nic nie biło. Powiedziano mi, że jakiś gruby Szwajcar naprawdę nie chce tego faceta Przyjaciele umierał na swoim stole i przez całe pięć minut wykonywał resuscytację krążeniowo-oddechową, bijąc i walił mnie w klatkę piersiową. Gdybym nie był Przyjaciele, czy zatrzyma się po trzech minutach? Zrobił Przyjaciele ocal moje życie ponownie

„Może uratował mi życie, ale złamał też osiem moich żeber” – dodaje.

Perry pisze, że za bardzo cierpiał, by to kontynuować Nie patrz w górę i musiał wycofać się z filmu. Perry nazwał tę decyzję bolesną i nigdy nie mógł kręcić ze Streepem – i ostatecznie jedyna scena, którą Perry zdołał nakręcić, nie stanowiła ostatecznego cięcia filmu.

Leave a Comment