Matthew Perry wspomina „przerażającą” konfrontację z Jennifer Aniston na temat swojego uzależnienia

Matthew Perry opowiada o swojej wieloletniej walce z uzależnieniem i o tym, jak Jennifer Aniston była przyjaciółką, która naprawdę wkroczyła i zrobiła.

Rewelacje przychodzą w jego nadchodzące wspomnienia„Friends, Lovers and the Big Awful Thing” oraz wywiad z Diane Sawyer, wyemitowany w ABC w piątek, 28 października.

W krótkim wywiadzie Sawyera z Perrym, 53-letnią gwiazdą „Przyjaciół” szczegółowo opisując swoje sprawy z tkaniny, jak nigdy dotąd.

– Sekrety cię zabiją – powiedział Perry klip podglądowy uzyskany przez E! Aktualności. „Sekrety zabijają ludzi takich jak ja.

Jennifer Aniston i Matthew Perry 23 stycznia 1995 roku w Century City w Kalifornii.Kolekcja Ron Galella przez Getty Images

„Powinienem być wtedy toastem miasta” – dodał. „Byłem w ciemnym pokoju z samymi dilerami narkotyków i zupełnie sam.

Sawyer wymienia „metadon, Xanax, pełny litr wódki” jako narkotyki i alkohol Perry’ego, a następnie dodaje „55 Vicodinu dziennie”.

Później w klipie zapowiadającym Perry zostaje zapytana o Aniston, którą nazywa Jenny, i opisuje konfrontację, jaką mieli u szczytu swojego uzależnienia.

Sawyer cytuje Anistona: „Wiemy, że pijesz”.

„Wyobraź sobie, jak przerażająca była ta chwila” – odpowiada Perry.

Perry dodał, że wsparcie Anistona było rozpaczliwie potrzebne na jego drodze do wyzdrowienia. „To ona wyciągnęła najwięcej”, powiedział, dodając: „Jestem jej za to bardzo wdzięczny”.

Leave a Comment