Matthew Perry przeszedł „nagłą” operację na kilka dni przed spotkaniem „Przyjaciół”.

Matthew Perry ujawnił, że musiał przejść „nagłą operację dentystyczną” na kilka dni przed nakręceniem spotkania z przyjaciółmi w kwietniu ubiegłego roku.

53-letni aktor powiedział Diane Sawyer podczas posiedzenia, które wyemitowano w piątek w programie ABC „Nightline”, dodając, że „robili różne rzeczy”. [his] usta są jak ogień”.

W tym czasie niewyraźna mowa Perry’ego i tysiącmetrowe spojrzenie opuściły fanów strach o jego dobre samopoczucie.

„Brzmiało to tak, jakby mój głos był wyłączony” – przyznał, ale wiedział, że „nie może się pokazać”.

„Więc postanowiłem po prostu pójść i zrobić wszystko, co w mojej mocy”, powiedział długoletniemu rozmówcy, który zauważył „zużycie jego głosu i mowy”.

Wino z gruszek niedawno opublikowany że był wolny od wszelkich substancji przez ostatnie 18 miesięcy, co oznacza, że ​​był świeżo trzeźwy do czasu, gdy wyczekiwany zjazd został wyemitowany w maju 2021 roku.

Gwiazda „Whole Nine Yards” rozmawiała z Sawyerem przed premierą z 1 listopada: „Przyjaciele, kochankowie i wielka okropna rzecz: pamiętnik”, którego treść szczegółowo opisał w kilku ostatnich wywiadach.

Jeden z o wielu bombach, o których mówił faktem jest, że podczas gryzienia masła orzechowego na toście wypadły mu przednie zęby, więc musiał je wszystkie wymienić.

Diane Sawyer
Sawyer zauważył „zużycie w swoim głosie i mowie”.
wiadomości ABC

Podczas wywiadu z Sawyerem, którego w niektórych momentach doprowadzono do łez, Perry opisał czas, w którym jego koleżanka z „Przyjaciół” Jennifer Aniston przyszedł, by uderzyć w swoją przyczepęz obsadą śmierdzącą alkoholem.

Przyznał, że były chwile, kiedy jego koledzy z drużyny musieli się „wspierać” [him] up” i że producenci również skonfrontowali go z jego nałogami.

Perry powiedział Sawyerowi, lat 76, że uczestniczył w około 6000 spotkań AA, był leczony przez 30 lat, spędził połowę swojego życia na leczeniu lub w trzeźwych domach i był na detoksykacji około 65 razy.

Matthew Perry w 2022 r.
Na początku tego miesiąca Perry ujawnił, że prawie umarł w 2018 roku, gdy jego okrężnica pękła z powodu nadużywania opioidów.
Obrazy GC

Aktor ujawnił to na początku tego miesiąca przerażająco “bliski śmierci” w 2018 roku, kiedy pękła mu okrężnica po przedawkowaniu opioidów.

W tym czasie Perry publicznie twierdził, że tak: doznał „perforacji przewodu pokarmowego”, ale w rzeczywistości spędził pięć miesięcy w szpitalu – w tym dwa tygodnie w śpiączce – i przez dziewięć miesięcy musiał używać worka kolostomijnego.

„Lekarze powiedzieli mojej rodzinie, że mam 2% szans na przeżycie” – powiedział powiedział ludziom w historii opublikowanej 19 października. „Założono mi coś, co nazywa się maszyną ECMO, która wykonuje wszystkie czynności oddechowe dla serca i płuc. A to się nazywa Zdrowaś Maryjo. Nikt tego nie przeżyje”.

Perry powiedział również gazecie, że był jedną z pięciu osób, które tej nocy podłączono do podtrzymywania życia i że „pozostała czwórka” nie przeżyła.

Zdobywca nagrody Emmy, który był na rehabilitacji 15 razy, wyjaśnił, że blizny po kilkudziesięciu operacjach żołądka to „wiele przypomnień, by pozostać trzeźwym”.

Dodał, że jego terapeuta pomógł mu również pozbyć się uzależnienia, gdy powiedział mu: „Następnym razem, gdy pomyślisz o zażyciu Oxycontin, po prostu pomyśl o posiadaniu worka kolostomijnego przez resztę swojego życia”.

Gwiazda „Fools Rush In” powiedziała, że ​​ta uwaga spowodowała otwarcie „małego okna”, a on „wspiął się przez nie”.

Rzucać
W swoim wywiadzie z Sawyerem ujawnił, że Jennifer Aniston przyszła kiedyś do jego przyczepy, aby interweniować, mówiąc, że aktorzy wyczuli na nim wódkę.
NBCUniversal przez Getty Images

Wywiad z New York Times Krótko po rozmowie z People, Perry oszacował, że „wydał około 9 milionów dolarów, próbując wytrzeźwieć”.

Podczas tego samego wywiadu aktor zastanawiał się, jak jego dziesięciolecia „wyniszczającego” uzależnienia Narkotyki i alkohol przejęły jego życie u szczytu jego długiej kariery w “Przyjaciółkach”.

W pewnym momencie Perry „obudził się i musiał tego dnia zdobyć 55 Vicodins i wymyślić, jak to zrobić”.

„Kiedy jesteś narkomanem, wszystko zależy od matematyki” – powiedział. „Nie robiłem tego, żeby czuć się na haju ani dobrze… Chciałem po prostu usiąść na kanapie, wziąć pięć Vicodinów i obejrzeć film”. To było dla mnie niebo. już nie jest.”

Powiedział „Timesowi”, że zaczął pić piwo i wino, gdy miał 14 lat, co przerodziło się w kombinację pół litra wódki, Vicodin, Xanax i OxyContin. Powiedział, że nakreślił granicę heroiny.

Mateusz Perry
Perry niedawno ogłosił, że jest czysty i trzeźwy od 18 miesięcy.
mattyperry4/Instagram

W swoich wspomnieniach Perry pisze, że zaraz po tym, jak jego postać z „Przyjaciół” Chandler Bing poślubił Monikę Geller (Courteney Cox) podczas finału 7 sezonu, który został wyemitowany w 2001 roku, był „zabrany z powrotem do szpitala …w pickupie prowadzonym przez trzeźwego technika.”

Przyznaje, że fani serialu potrafi powiedzieć, jakie narkotyki brał śledząc jego „wagę z sezonu na sezon”.

Książka autorstwa Matthew Perry
Książka aktora „Friends, Lovers and the Big Bad Thing: A Memoir” ukaże się 1 listopada.
Amazonka

Aktor zdradza również, że po swoim sercu musiał opuścić film „Nie patrz w górę” z 2021 r. zatrzymany “na pięć minut” w trakcie operacji kręgosłupa, ponieważ jego leki znieczulające w połączeniu z hydrokodonem, który miał w swoim organizmie poprzedniej nocy.

Pisze, że obecnie jest na Suboxone – leku, który leczy objawy odstawienia – i będzie go brał do końca życia.

Wino z gruszek powiedział GQ w wywiadzie opublikowanym w czwartek, że on nie oczekuje swoich kolegów z drużyny „Przyjaciół”. — z wyjątkiem Lisy Kudrow, która napisała przedmowę — do przeczytania jego książki, ponieważ wierzy, że tylko „uzależnieni… i fani »Przyjaciół« się przejmą”.

Leave a Comment