Matthew Perry przeprasza za pytanie, dlaczego Keanu Reeves „chodzi wśród nas” Nowości

Mateusz Perry przeprasza za fragmenty w swojej nadchodzącej książce Przyjaciele, kochankowie i wielka zła rzecz ten link Keanu Reeves.

Wśród fragmentów, które mają zostały opublikowane online pamiętników, które trafiły 1 listopada z Flatiron Books, to te, w których Przyjaciele ałun opowiada o swojej własnej walce z nadużywaniem substancji i lamentuje, że jego dawni towarzysze, River Phoenix i Chris Farley, stracili nałogi, podczas gdy Reeves „wciąż krąży wśród nas”.

W oświadczeniu udostępnionym mediom, w tym Ludzie, Perry powiedział: „Właściwie jestem wielkim fanem Keanu”. Po prostu wybrałem przypadkowe imię, mój błąd. Przepraszam. Powinienem zamiast tego użyć własnego imienia”.

Jak powszechnie wiadomo, Perry pisze w książce, że Phoenix, z którym dzielił ekran w filmie z 1988 roku Noc z życia Jimmy’ego Reardona, był „pięknym człowiekiem w środku i na zewnątrz”. Perry dodaje o aktorze, który zmarł z powodu przedawkowania narkotyków w 1993 roku: „Zawsze wydaje się, że to naprawdę utalentowani faceci, którzy giną. Dlaczego pierwotni myśliciele, tacy jak River Phoenix i Heath Ledger, umierają, a Keanu Reeves wciąż krąży wśród nas?

Perry ponownie wspomina Reevesa, gdy przypomina sobie Farleya, który zmarł z powodu przedawkowania narkotyków w grudniu 1997 roku, pięć miesięcy przed premierą kinową komedii. Prawie bohaterowie.

Pisze o Sobotnie życie nocne śmierć wyróżniającego się, „Kiedy się dowiedziałem, wybiłem dziurę w ścianie garderoby Jennifer Aniston. Keanu Reeves spaceruje wśród nas. musiałem awansować Prawie bohaterowie dwa tygodnie po jego śmierci; Przyłapałem się na tym, że mówię publicznie o jego śmierci z powodu narkotyków i alkoholu. Cały czas byłem na haju”.

Książka Perry’ego nie zawiera dalszych wyjaśnień, dlaczego wymieniono nazwisko Reeves. Reeves, który wydaje się nie dzielić z Perrym żadnych filmów ani programów telewizyjnych, zagrał u boku Phoenixa w 1991 roku. Moje prywatne Idaho. Od śmierci Phoenixa Reeves był OTWARTY o ich bliskiej przyjaźni i żalu po stracie.

Przedstawiciele Perry’ego i wytwórni nie od razu odpowiedzieli na prośbę o komentarz.

Kliknij tutaj za kluczowe rewelacje z książki Perry’ego, w tym wspomnienia z sesji Przyjaciele i walka z uzależnieniem.

Leave a Comment