Matthew Perry przeprasza za pamiętnik Keanu Reevesa

Mateusz Perry przeprosił po opublikowaniu fragmentów jego nadchodzących wspomnień, uderzając w aktora Keanu Reevesa.

„Właściwie jestem wielkim fanem Keanu”, powiedział Perry w oświadczeniu dla naszej siostrzanej strony Termin ostateczny. „Po prostu wybrałem przypadkowe imię, mój błąd. Przepraszam. Powinienem zamiast tego użyć własnego imienia”.

We fragmencie z Przyjaciele pamiętnik gwiazdy, zatytułowany Przyjaciele, kochankowie i wielka zła rzecz (w przyszłym wtorek) Perry ubolewa nad przedwczesną śmiercią utalentowanych aktorów, takich jak River Phoenix, z którą Perry pracował przy filmach z 1988 roku. Noc z życia Jimmy’ego Reardona: „Dlaczego oryginalni myśliciele, tacy jak River Phoenix i Heath Ledger, umierają, a Keanu Reeves wciąż krąży wśród nas?”

W dalszej części książki Perry przypomina sobie, że usłyszał, że jego… Prawie bohaterowie aktor Chris Farley zmarł z powodu przedawkowania narkotyków: „Kiedy się dowiedziałem, wybiłem dziurę w ścianie garderoby Jennifer Aniston. Keanu Reeves spaceruje wśród nas”.

Wspomnienia Perry’ego opisują również jego długą walkę z uzależnieniem od narkotyków, w tym kilka momentów, w których prawie stracił życie z powodu choroby. Ma usiąść z prezenterką ABC News, Diane Sawyer, na jednogodzinny wywiad specjalny, który zostanie wyemitowany w ten piątek o 8/7 w ABC.

Leave a Comment