Matthew Perry powiedział, że uczestniczył w 6 tysiącach spotkań Anonimowych Alkoholików

  • Matthew Perry opowiada o swojej podróży z uzależnieniami w nowym wywiadzie z Diane Sawyer.
  • Sawyer Friday powiedział, że spędził połowę swojego życia na leczeniu lub w domach trzeźwości.
  • Aktor powiedział, że „nie rozumiał, co się dzieje”, gdy był uzależniony od narkotyków i alkoholu.

Matthew Perry otworzył w piątek nowy wywiad o przezwyciężeniu uzależnienia od narkotyków i alkoholu – podróży, która obejmowała tysiące spotkań Anonimowych Alkoholików i kilkanaście operacji.

Gwiazda “Przyjaciół”. rozmawiał z Diane Sawyer z ABC News o jego nadchodzącym pamiętniku ”Przyjaciele, kochankowie i wielka okropna rzecz ” którego premiera zaplanowana jest na 1 listopada.

Sawyer opisał powrót aktora do zdrowia, zauważając, że Perry uczestniczył w 6 tysiącach spotkań AA, co najmniej 15 razy poszedł na odwyk, 65 razy przeszedł detoksykację i spędził połowę swojego życia na leczeniu lub w trzeźwych domach. Aktor poszedł też na terapię przez 30 lat i przeszedł 14 operacji.

Perry powiedział, że zawarł szokujące szczegóły w swojej książce, aby pomóc innym, którzy mogą znaleźć się w podobnych okolicznościach.

„Z jakiegoś powodu – to oczywiście dlatego, że byłem w „Przyjaciół” – więcej ludzi mnie posłucha” – powiedział Sawyerowi. “Więc muszę to wykorzystać. Muszę pomóc jak największej liczbie osób.”

przyjaciele courteney cox i matthew perry monica i chandler

Courteney Cox jako Monica Geller i Matthew Perry jako Chandler Bing na planie „Przyjaciół”.

Bank zdjęć NBCU / NBCUniversal za pośrednictwem Getty Images za pośrednictwem Getty ImagesPracując nad przebojowym sitcomem stacji NBC w 2001 roku, Perry nakręcił także komedię romantyczną „Serving Sara” z Elizabeth Hurley. Aktor powiedział Sawyerowi, że codziennie spożywa Xanax, metadon i litr wódki, i ujawnił, że musi nagrać swój oryginalny dialog w filmie, ponieważ jego mowa była niewyraźna.

„Kręciłem w Dallas i jednocześnie poznawałem przyjaciół, więc podwoiło to moje obciążenie pracą. Leciałem prywatnym odrzutowcem i piłem wódkę z butelki” – powiedział.

Perry również wzruszył się, oglądając podczas wywiadu klip ze swoim udziałem w „Przyjaciółkach”. Powiedział, że widział, jak jego uzależnienie odbija się w jego wadze, która zmieniała się podczas całego serialu.

„Miałem 155 funtów, w drodze do 128 funtów. Żal mi tego faceta, on przechodzi za dużo i to ja. Pamiętam to i nie rozumiałem, co się dzieje” – powiedział. . „Ale znowu przepraszam i jestem bardzo wdzięczny, że już taki nie jestem.

Leave a Comment