Matthew Perry kradł pigułki z aptek w otwartych domach

  • Matthew Perry powiedział, że ukradł pigułki z otwartych domów, gdy był uzależniony od narkotyków.
  • Aktor rozmawiał z Diane Sawyer z ABC News o swoim dawnym uzależnieniu i powrocie do zdrowia.
  • Perry powiedział, że brał 55 Vicodinu dziennie, inaczej czułby się „naprawdę źle”.

Matthew Perry powiedział, że kiedy był uzależniony od leków na receptę, chodził na otwarte dni, aby ukraść tabletki z apteczek.

W ciągu wywiad z Diane Sawyer z ABC News który wyemitowany w piątek, Perry ujawnił wstrząsające szczegóły dotyczące jego dawnego uzależnienia i powrotu do zdrowia. Wspomnienia aktora ”Przyjaciele, kochankowie i wielka okropna rzecz ” ma ukazać się 1 listopada.

Perry powiedział, że zażył swoją pierwszą pigułkę po tym, jak doznał obrażeń na skuterze wodnym podczas kręcenia komedii romantycznej „Fools Rush In” w 1996 roku. Powiedział Sawyerowi, że w końcu brał 55 Vicodins dziennie, co skłoniło go do brania pigułek od innych ludzi. domy.

„Myślę, że najdziwniejszą rzeczą, jaką robiłem, były niedziele, chodziłem do otwartych domów i toalet i sprawdzałem, jakie mieli pigułki, i je kradłem” – powiedział Perry. „I myślę, że pomyśleli: „Cóż, nie ma mowy, żeby Chandler przyszedł i nas ukradł”.

Były gwiazdor „Przyjaciół” powiedział również, że sfałszował migreny i przeszedł rezonans magnetyczny – mimo że wiedział, że „nie ma nic złego” w zdobywaniu leków na receptę.

Rzucać

Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Courteney Cox, Matthew Perry, Jennifer Aniston i David Schwimmer na planie „Przyjaciół” w 1994 roku.

Photobank Reisig & Taylor / NBCU / NBCUniversal przez Getty ImagesAktor ujawnił też, że do 2001 roku codziennie spożywał Xanax, metadon i litr wódki. Po nakręceniu komedii romantycznej „Serving Sara” w tym samym roku musiał nagrać swój oryginalny dialog w filmie, ponieważ jego mowa była tak niewyraźna.

Perry potwierdził to Sawyer uczestniczył w 6000 spotkań Anonimowych Alkoholikówudał się na odwyk co najmniej 15 razy i odtruwał 65 razy podczas długiego powrotu do zdrowia.

Podczas wywiadu Perry podzielił się tym prawie umarł po pęknięciu okrężnicy z powodu używania opioidów. Aktor wyjawił, że był w śpiączce przez dwa tygodnie i w rezultacie był hospitalizowany przez pięć miesięcy. W rozmowie z People na początku tego miesiąca Perry powiedział, że musi używać worka kolostomicznego przez dziewięć miesięcy po doświadczeniu zagrażającym życiu.

Perry powiedział także Sawyerowi, że podczas jego pierwszej rehabilitacji doradca potwierdził, że jego uzależnienie nie było jego winą.

„Po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że całe to szaleństwo nie było moją wolą ani tym, czego chciałem. To nie była moja wina” – powiedział.

Leave a Comment