Matthew Perry kiedyś imprezował z Brucem Willisem, a teraz modli się za niego co noc

Mateusz Perry spogląda wstecz na swoje szalone imprezowe dni z Bruce Willis.

The Przyjaciele wspomnienia absolwenta Przyjaciele, kochankowie i wielka zła rzecz zabiera fanów za kulisy kultowego sitcomu i oferuje szczere spojrzenie na zmagania aktora z uzależnieniem. Ale w jednym rozdziale, zatytułowanym „Bruce Willis”, czytelnicy dowiadują się, jak żyła kultowa gwiazda akcji.

Perry, który poznał Willisa podczas produkcji ich komedii Całe dziewięć jardów, ujawnia, że ​​para piła nieprzerwanie i że starał się utrzymać swoje nałogi na dystans Być trudnym do wykorzenienia aktor wiedział, kiedy przestać.

„Ale między Brucem a mną była duża różnica. Bruce był imprezowiczem; ja byłem uzależniony. Bruce ma przycisk włączania i wyłączania. Potrafi imprezować jak szalony, a potem dostaje scenariusz w stylu Szósty zmysł i zatrzymać imprezę i zatrzymać film na trzeźwo”, pisze Perry. „On nie ma genu — nie jest uzależniony”.

Perry podzielił się także serdecznym momentem z Willisem, który pozwolił mu zobaczyć „troskliwą” stronę gwiazdy akcji.

„Czasami, pod koniec nocy, kiedy słońce już wzeszło i wszyscy wyszli, a impreza się skończyła, Bruce i ja po prostu siedzieliśmy i rozmawialiśmy” – pisze Perry. „Właśnie wtedy zobaczyłem prawdziwego Bruce’a Willisa – człowieka o dobrym sercu, opiekuńczego, bezinteresownego. Wspaniałego rodzica. I wspaniałego aktora. I co najważniejsze, dobrego faceta”.

Bruce Willis i Matthew Perry podczas światowej premiery „The Whole Ten Yards”.

Lee Celano/WireImage

Mimo to Perry ubolewa, że ​​oboje stracili kontakt, dodając, że teraz co wieczór modli się za chorego 67-latka.

– A gdyby chciał, żebym nim była, byłabym jego przyjacielem na całe życie. Ale tak jak w przypadku wielu z tych rzeczy, nasze drogi rzadko się potem krzyżowały.

Dodaje: „Oczywiście modlę się za niego co wieczór”.

Zostało to ujawnione w marcu U Willisa zdiagnozowano afazję i wycofał się z aktorstwa. W tym czasie Perry zaoferował swoje wsparcie aktorowi w serdecznym poście.

„Drogi Bruce Willis, bardzo mi przykro z powodu tego, przez co przechodzisz, ale nadal jesteś najbardziej niesamowitym człowiekiem, jakiego spotkałem w całym moim życiu” – napisał na Twitterze Perry. „Długo pozostaniesz w moich modlitwach.

„Może powinniśmy się zebrać i obejrzeć The Whole 10 Yards i przespać się kilka godzin” – dodał, żartując z sequela z 2004 roku, który został krytycznie zdystansowany i wyrzucony w kasie.

Willis pojawił się także u boku Perry’ego, gdy on gość wystąpił w sezonie 6 z przebojowego sitcomu NBC w 2000 roku.

Przyjaciele, kochankowie i wielka zła rzecz jest wydany 1 listopada.

Zaloguj sie Tygodnik Rozrywkabezpłatny codzienny biuletyn otrzymuj najnowsze wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.

Powiązana zawartość:

Leave a Comment