Matthew Perry dzieli się znakami, aby go szukać, widać, że wrócił

Matthew Perry ujawnił znaki, których należy szukać, wskazujące na nawrót narkotyków lub alkoholu.

„Jeśli powiem:„ Zamierzam odpocząć w domu dziś wieczorem ”… Jeśli kiedykolwiek powiem:„ Jestem wyleczony ”- powiedział Perry z Diane Sawyer podczas swojego wywiadu „Nightline”, który wyemitowano w piątek.

Absolwent „Przyjaciół”, który szczegółowo opisuje swoją walkę z uzależnieniem w nadchodzących wspomnieniach, „Przyjaciele, kochankowie i wielka straszna rzecz” powiedział też znanemu dziennikarzowi, że robił „wszelkie rzeczy”, w tym m.in przeglądanie apteczek ludzi podczas dni otwartychweź Vicodin, żeby go podtrzymywał nawyk 55 tabletek dziennie.

„I myślę, że pomyśleli: „Cóż, nie ma mowy, żeby Chandler przyszedł i nas ukradł” – powiedział 53-letni Perry, który jest trzeźwy od 18 miesięcy.

„Kiedy mówię: „Po prostu odpoczywam dziś wieczorem w domu”… Jeśli kiedykolwiek powiem „Jestem wyleczony””, podzielił się alumna „Przyjaciół”.

wiadomości ABC

matthew-perry-diane-sawyer-wywiad-7

„Kiedy mówię: „Po prostu odpoczywam dziś wieczorem w domu”… Jeśli kiedykolwiek powiem „Jestem wyleczony””, podzielił się alumna „Przyjaciół”.

wiadomości ABC

W przyszłym

Zawsze jeden dla XXXpress – tym razem z…

Gwiazda „Whole Nine Yards”, która w swoich wspomnieniach opowiada, że ​​musiał wymienić wszystkie zęby po tym, jak wypadły podczas gryzienia tosta pokrytego masłem orzechowym, również ujawnił, że przeszedł pilną operację stomatologiczną zaledwie kilka dni przed nakręceniem długo oczekiwanego zjazdu sitcomu NBC.

„Robili różne rzeczy”, powiedział Sawyerowi, dodając, że operacja „zrobiła”. [his] usta są jak ogień”.

Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matthew Perry i nie tylko
Perry omówił także bombowe rewelacje, których dokonał w swoich nadchodzących pamiętnikach.
©Warner Bros / Dzięki uprzejmości Everetta C

Kiedy zjazd „Przyjaciół” został wreszcie wyemitowany w maju 2021 r., Niewyraźne przemówienie Perry’ego i puste spojrzenie opuściły fanów strach o jego dobre samopoczucie.

„Brzmiało to tak, jakby mój głos był wyłączony” – przyznał, ale wiedział, że „nie może się pokazać”.

„Więc postanowiłem po prostu pójść i zrobić wszystko, co w mojej mocy”, powiedział długoletniemu rozmówcy, który zauważył „zużycie jego głosu i mowy”.

„Friends, Lovers and the Big Awful Thing” zostanie wydany 1 listopada.

Leave a Comment