Matt Ryan po ławce – muszę zaakceptować, że jest rezerwowym Colts

INDIANAPOLIS — Matt Ryan przyszedł do pracy w poniedziałek rano, planując wyleczyć bolące prawe ramię i zwrócić uwagę na dowódców Waszyngtonu.

Jednak rozgrywający Indianapolis Colts został trafiony zdumiewającą wiadomością, że typ z szóstej rundy w 2021 roku stracił pozycję wyjściową. Sam Ehlinger.

„Jako zawodnik zawsze oczekujesz, przygotowujesz się, idziesz” – powiedział Ryan w środę w swoich pierwszych komentarzach od czasu decyzji Colts. „I właśnie tam jest twój sposób myślenia. Na początku jest trochę zaskoczenia i szoku, ale to decyzja, którą musieli podjąć, a jako gracz, jako kolega z drużyny, musisz iść do przodu i masz pomóc.” gdzie możesz.”

Ryan opuścił tylko trzy starty w swojej 15-letniej karierze i nigdy nie był rezerwą, nawet w swoim debiutanckim sezonie w Atlanta Falcons. Ale po popełnieniu 12 strat w pierwszych siedmiu meczach w Indianapolis, teraz siedzi za 24-latkiem, który nigdy nie rzucił podania w meczu w sezonie zasadniczym – pozycja, którą Ryan zajmie po powrocie z turnieju. oddzielone ramię, według trenera Franka Reicha.

„To nie jest coś, z czym miałem do czynienia” – powiedział Ryan o swoim wsparciu. „Ale jestem w pobliżu od dłuższego czasu i widziałem, jak to się dzieje.

„Więc zawsze głosiłem, że musisz zaakceptować i przyjąć rolę, którą oni dla ciebie decydują, i starać się być najlepszym w tej roli, jaką możesz być. I to właśnie zamierzam zrobić”.

Reich, zapytany, dlaczego Colts wykonali tak dramatyczny ruch pomimo ich rekordu 3-3-1 i drugiego miejsca w AFC South, odrzucił pomysł, że Indianapolis ogłosiło zakończenie sezonu.

„Mogę ci powiedzieć na pewno: nikt nie macha białą flagą” – powiedział Reich. „Nie ma tego w moim DNA. Nie ma tego w DNA naszych graczy. Nigdy bym tego nie zrobił za milion lat. Po prostu nie mógłbym tego zrobić”.

Jeśli chodzi o reakcję zespołu na decyzję rozgrywającego, centrum Ryan Kelly zasugerował, że reakcja była mieszana.

„Każdy ma na ten temat swoje zdanie” – powiedział Kelly. „Nie zamierzam się w to zagłębiać, ale jasne, myślę, że wszyscy są trochę zaskoczeni. Więc tak jest”.

Leave a Comment