Marlins zatrudnia Skipa Schumakera jako kierownika

16:00: Marlinowie oficjalnie ogłosili zatrudnienie. „Po szeroko zakrojonym procesie jesteśmy bardzo dumni i podekscytowani, mogąc ogłosić Skipa Schumakera jako menedżera Miami Marlins” – powiedział w oświadczeniu prezes i główny właściciel Bruce Sherman.

„Jestem bardzo podekscytowany i wdzięczny, że Bruce, Kim i organizacja Marlins dali mi możliwość zarządzania bardzo utalentowanym zespołem” – powiedział sam Schumaker. „Zapewnienie zwycięskiej, zrównoważonej kultury z oczekiwaniem dotarcia do postsezonu jest kolejnym krokiem dla tej organizacji i południowej Florydy – i nie mogę się doczekać, aby zacząć”.

14:55: Marlinowie wypełniają swoje stanowisko kierownicze, zatrudniając trenera ławki Cardinals Pomiń Schumakerwedług Craig Mish z Miami Herald.

Gdy w Miami dobiega końca kolejny rozczarowujący sezon, ogłoszono, że menedżer Don Mattingly i klub rozstaną się. W ciągu ostatnich kilku tygodni ostatnie wiadomości poinformował, że ostatnimi czterema kandydatami byli Schumaker, trener ławki Rays Matt Quatraro, trener ławki Astros Joe Espada i trener trzeciej bazy Yankees Luis Rojas. Teraz wydaje się, że Schumaker wyprzedził swoją konkurencję i przejmie rolę nowego szefa ławki Fish.

43-letni Schumaker w lutym grał w wielkich ligach od 2005 do 2015 roku, spędzając czas z Cardinals, Dodgersami i Reds. Podpisał kontrakt z Padres na 2016 rok, ale w marcu ogłosił przejście na emeryturę. Nie minęło wiele czasu, zanim został zaangażowany w role post-play, ponieważ został zatrudniony przez Padres jako ich pierwszy trener bazowy na 2018. Przed sezonem 2020 Bracia nadali mu tytuł „menedżera stowarzyszonego”. “

Rok temu kardynałowie niespodziewanie rozstali się z menedżerem Mike’em Shildtem pomimo solidnego biegu w ziemiance. Kiedy awansowali Oli Marmol do przejęcia, nagle mieli wolne stanowisko trenera ławki i zatrudnili Schumakera, aby przejął. Para Marmol-Schumaker wydawała się działać dobrze, gdy Cards poszło 93-69 w 2022 roku i odbiło Centralną Dywizję. Jednak klub już drugi rok będzie szukał nowego trenera na ławce.

Po latach frustracji Marlinowie zaraz wystartują. Poza sezonem 2020 skróconym przez pandemię, nie awansowali od 2003 roku. W tym czasie fani mieli wiele frustrujących przystanków i startów. twierdzenie. Mieli mocny kij do rzucania i uzupełniali swoją pozycję zawodników zewnętrznymi wzmocnieniami, takimi jak Jorge Soler, Avisail Garcia, Jakuba Stallinga oraz Joey Wendle. Niestety, wszyscy czterej zawodnicy zmagali się z kontuzjami, słabymi wynikami lub obydwoma. Kiedy zostało to połączone z kontuzjami i rozczarowującymi wynikami w innych miejscach na liście, Miami ponownie odpadło z rywalizacji, kończąc z rekordem 69-93.

Dyrektor generalny Kim Ng i reszta front office z pewnością będą mieć nadzieję, że Schumaker pomoże odwrócić sytuację. Wpływy coachingu mogą być trudne do oszacowania, ale nie ma wątpliwości, że Schumaker szybko awansował w rankingach. Zaledwie kilka lat temu nadal grał i szybko dołączył do wielkich lig jako trener, nie wymagając wcześniejszego przejścia do juniorów. Stamtąd zdobył awans do San Diego, zanim szybko zwróciły się do niego dwie różne organizacje, podkreślając szacunek, jakim cieszy się w grze. Jeśli to nie wystarczy, gracze Marlins szybko okazują swoją aprobatę Jazz Chisholm Jr. oraz Piaskowa Alcantara obaj korzystają z mediów społecznościowych, aby podzielić się swoimi podekscytowaniem (Świergot Spinki do mankietów).

Oczywiście sam menedżer nie może zmienić słabej drużyny w mistrza. Marlinowie wciąż mają dużo pracy do zrobienia w celu ulepszenia swojego składu tej zimy. Ale na razie mogą odhaczyć jeden element ze swojej listy rzeczy do zrobienia i dodać młodego, dobrze zapowiadającego się menedżera, który wydaje się wzbudzać ogromny szacunek w całej grze.

Leave a Comment