Łup Sarah Hyland jest prosty 🔥 W stringach bikini na zdjęciach z miesiąca miodowego

„Hearst Magazines i Yahoo mogą otrzymywać prowizję lub przychody z niektórych pozycji za pośrednictwem poniższych łączy”.

  • Sarah Hyland pokazała swój dziarski tyłeczek i mega wyrazisty brzuch podczas modelowania dwóch bikini w poście na Instagramie dla miesiąca miodowego.

  • 34-letnia celebrytka przypisuje swoje wyrzeźbione mięśnie brzucha Pilatesowi i uwielbia podnosić ciężary, aby uzyskać ogólną masę mięśniową i siłę.

  • Sarah zaczyna każdy poranek od kawy i zielonego soku, aby utrzymać ją naładowaną przez jej pracowite dni.

Sarah Hyland sprawia, że ​​życie małżeńskie staje się spełnieniem marzeń. w ostatni post na Instagramie31-letnia aktorka obnosiła się ze swoimi stonowanymi mięśniami w bikini, ciesząc się wakacjami na tropikalnej plaży ze swoim nowym mężem. Wells Adams.

The Nowoczesna rodzina ałun ochłodziła się w płytkim basenie, eksponując swój imponujący tyłek w bordowym bikini ze stringami. Następnie pokazała swoje mięśnie brzucha w topie od bikini w paski zebry, pasującej spódnicy i doskonale skoordynowanych dodatkach. Mimo że Sarah wygląda, jakby odpoczywała, z pewnością nie przegapi okazji, by pokazać swoje stonowane mięśnie i epickie wyczucie mody.

„🍯🌙 Dreams”, celebrytka podpisała zdjęcie, w tym pinezkę z jej aktualną lokalizacją. Sarah i Wells spędzają miesiąc miodowy na Malediwach w The Patina Maldives, Fari Islands, BTW! Pomiędzy błękitną wodą, białymi plażami i ustronnymi apartamentami, ta para w zasadzie wybrała niebo jako miejsce wypoczynku. Nawet delfiny się uśmiechają!

Fani szybko pochwalili Sarę za jej świecący, świąteczny wygląd. „Ok SMOKESHOW”, napisał jeden z nich. „30 po prostu ci odpowiada ❤️❤️❤️❤️❤️”, powiedział inny. „Hayley😍❤️😍”, napisał jeden z nostalgicznych zwolenników.

Wells również powtórzyła świąteczne szczęście Sary słodkim komentarzem do jej postu. „To moja ŻONA!!!! 🤤🤤🤤” – napisał. On nawet opublikował jego własne zdjęcie z podpisem: „To nie prawie raj🎶. TO JEST raj! Miesiąc miodowy”. Co za urocza para!

Sarah jest nieugięta w swojej rutynie fitness, co wyjaśnia jej mocny tyłek i rdzeń. Podczas kręcenia nadchodzącego programu telewizyjnego Pitch Perfect: zderzak w BerlinieSarah musiała wygospodarować czas ze swojego pracowitego dnia, aby poświęcić się ćwiczeniom. Więc zaczęła robić online lekcje pilates w swoim pokoju lub przyczepie za pomocą regulowane hantle i kostki, powiedziała WH.

Sarah uwielbia budować mięśnie podnosić ciężary. “Pochodzące z ktoś, kto lubi żartować i nazywam siebie „SpongeBob Kanciastoporty”, w żadnym wypadku nie jestem bardzo szczupłą kobietą, to niesamowite, co możesz zrobić ze swoim ciałem, aby stworzyć kształt z mięśniami” – powiedziała WH.

Regularne ćwiczenia Sarah zawierają po trochu wszystkiego. Lubi ćwiczyć trening siłowy, TRX ćwicz regularnie i pilates.

Swój abs z rollerem zawdzięcza specjalnie pilatesowi, który ćwiczy pięć do sześciu razy w tygodniu. „Moje mięśnie brzucha nigdy nie wyglądały lepiej niż wtedy, gdy ćwiczę pilates” – wyjaśniła. „Naprawdę trudno jest mi uzyskać ten mięsień w dolnej części brzucha.

Sarah podzieliła się nawet fragmentami sesji reformatora Pilates ze swoimi zwolennikami IG w swoich historiach. W najnowszych filmach ćwiczy zarówno brzuch, jak i nogi powolnymi, kontrolowanymi ruchami, per Zdrowie kobiet.

Ta gwiazda zaczyna każdego ranka od 12 uncji kawy z odrobiną mleka WH. On też to lubi Zielone warzywa i pożywienie Bloom Nutrition proszek w am Proszek jest zwykle używany w koktajlach lub sokach, a suplement dodaje zdrową dawkę enzymów trawiennych, probiotyków i przeciwutleniaczy.

„Nie jestem zbyt wielkim człowiekiem śniadaniowym” Sara wyjaśnia. Ale kocha swoją kawę i zielony sok.

Ciesz się resztą miesiąca miodowego, kochani!

Możesz też to polubić

Leave a Comment