Luke Bryan zatrzasnął się za przyniesienie Rona DeSantisa na scenę podczas koncertu na Florydzie: „Smutne i poważnie rozczarowujące”

Gwiazda kraju Łukasz Bryan najwyraźniej nie trafił we właściwy ton wśród użytkowników Twittera, gdy został opublikowany Gubernator Ron DeSantis podczas jego występu w Jacksonville w piątek — i szybko spotkał się z pogardą.

Bryan, który jest obecnie na swoim „Trasa podniesiona w prawo,Powiedział tłumowi na VyStar Veterans Memorial Arena: „Dzisiaj będziemy się dobrze bawić i zebrać trochę pieniędzy dla wspaniałego stanu Floryda” po zniszczeniach spowodowanych przez huragan Ian we wrześniu.

DeSantis, który obecnie ubiega się o reelekcję na Florydzie, spotkał się z ogłuszającą falą okrzyków, gdy przeszedł przez scenę. udostępniony film na Twitterze przez koncertowicza.

Opinie na temat decyzji i sposobu, w jaki Bryan wyprowadził gubernatora, zostały szybko udostępnione i przeanalizowane na Twitterze, a jeden z użytkowników napisał: „Spójrz, rozumiem, że to dla ulgi po huraganie ze zniszczeń, które wydarzyły się na Florydzie, rozumiem Ale… jeśli to zrobisz 10 DNI przed półroczem to nic innego jak wyczyn polityczny. Mogłeś to zrobić po pół roku. Wstydź się, Luke Bryan.

PEYTON MANNING I LUKE BRYAN „GET IN SYNC” NA NAGRODY CMA: „TO NIE JEST DOBRE”

Luke Bryan przedstawił gubernatora Florydy Rona DeSantisa na jego koncercie w Jacksonville, a ludzie na Twitterze nie byli zadowoleni.
(Obrazy SOPA/Eric McCandless)

Wielu użytkowników kpiło z Bryana za jego wybór, aby wprowadzić DeSantis na scenę.

Jeden z użytkowników napisał na Twitterze: „Smutny i poważnie rozczarowany. Fk you Luke Bryan”, podczas gdy inny powiedział: „Notatka dla siebie: anuluj Luke Bryan”.

Gubernator DeSantis zabrał się do Twittera w sobotę, aby podziękować “Amerykański idol„Oceń możliwość bycia na scenie i napisz do Bryana: „Dziękuję, że pozwoliłeś mi zrujnować wczorajszą imprezę”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA BIULETYN ROZRYWKI

Kilku użytkowników było bardzo krytycznych wobec samego DeSantisa, a także jego polityki, a jedna osoba napisała: „Czy ktoś naprawdę jest zaskoczony, że Luke Bryan popiera rasistowskiego, mizoginistycznego autorytarnego?” Inna osoba oznaczyła Bryana i napisała: „Dziękuję za uścisk dłoni i podniesienie gubernatora, który właśnie zagrażał życiu transpłciowych dzieci w moim stanie, odbierając im opiekę zdrowotną. Spędziłem wczoraj walcząc o te dzieci. Jesteś śmieciem i widzimy cię ”.

Luke Bryan zdenerwował kilku użytkowników Twittera, przedstawiając Rona DeSantis przed występem w przerwie 8 listopada.

Luke Bryan zdenerwował kilku użytkowników Twittera, przedstawiając Rona DeSantis przed występem w przerwie 8 listopada.
(Eric McCandless)

Chociaż Bryan nie skomentował reakcji społeczności Twittera, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat koncertu na Instagramie, pisząc: „Jacksonville zwolnił mnie na weekend” wraz ze zdjęciem dużego tłumu. .

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Bryan jest obecnie na Florydzie, a jego następnym przystankiem będzie Estero 2 listopada.

Leave a Comment