„Lift Me Up” Rihanny nadaje emocjonalny ton „Wakanda Forever”.CNN

Ukazała się pierwsza solowa nowa muzyka Rihanny od sześciu lat, która chwyta za serce.

“Odbierz mnie” ze ścieżki dźwiękowej “Black Panther: Wakanda Forever” ukazał się w piątek. Piosenka jest już hitem wśród jej wiernych fanów, znanych jako Rihanna’s Navy.

Piosenkarz dokuczał wydanie piosenki w środę. Według Twittera w ciągu godziny od opublikowania 14-sekundowego zwiastuna wygenerowano na jego temat ponad 70 000 tweetów.

Nowa piosenka zaczyna się, gdy Rihanna nuci melodię, po czym rozpoczyna się emocjonalnym tekstem.

„Podnieś mnie/Przytrzymaj mnie/Trzymaj mnie blisko/Bezpieczny i zdrowy” – śpiewa. „Płonący w beznadziejnym śnie/Trzymaj mnie, kiedy idziesz spać/Trzymaj mi ciepło swoją miłością, kiedy odejdziesz/Trzymaj mnie bezpieczną, bezpieczną i zdrową.”

Rihanna też zadebiutował poruszającym teledyskiem za piosenkę Friday, która zawiera sceny z filmu.

Piosenka została napisana przez Rihannę, kolegów Tems, zdobywcę Oscara Ludwiga Göranssona i reżysera „Czarnej Pantery” Ryana Cooglera jako hołd dla zmarłej gwiazdy „Czarnej Pantery” Chadwicka Bosemana.

Boseman zmarł w 2020 roku w wieku 43 lat po prywatnej walce z rakiem jelita grubego.

W mediach społecznościowych pojawiło się już wiele reakcji na piosenkę, w tym jedna osoba, która: napisał na Twitterze pełną nadziei prognozę„Właśnie skończyłem słuchać przyszłej oscarowej piosenki Rihanny, unieś mnie”.

„Czarna Pantera: Wakanda Forever – Muzyka z i zainspirowana” ukaże się 4 listopada, a film wejdzie do kin tydzień później.

Leave a Comment