Licencjat Alum Madison Prewett poślubia Granta Trouta w romantycznej ceremonii w Teksasie

Madison Prewett Grant Zdjęcia zaręczynowe

Zdjęcie autorstwa Megan Kay

Madison Prewett poślubiła mężczyznę swoich marzeń.

Były Licencjat uczestnik, 26 lat, st Grant Pstrąg w sobotę w domu jego rodziców w Dallas w Teksasie. Para wymieniła śluby przed 400 przyjaciółmi i rodziną, m.in Licencjat Ulubieńcy narodu Wiktoria Fuller, Hannah Ann Sluss oraz Kelley Flanagan.

„Wybraliśmy to miejsce, ponieważ jest dla nas wyjątkowe i wyjątkowe, a obecność tam wszystkich naszych przyjaciół i rodziny to tak wiele”, 26-letni Prewett powiedział PEOPLE wyłącznie o uroczystości, którą sfotografował. Zdjęcie autorstwa Megan Kay i sfilmowany Skrzypienie. „Zawsze chciałem wyjść za mąż jesienią i chcieliśmy krótkie zaręczyny, aby nie mogło być bardziej idealne”.

Romantyczne wydarzenie nadchodzi trzy miesiące później Wirujące spotkanie między Prewettem i Trouttem, który miał miejsce zaledwie po ośmiu miesiącach ich związku. Pracowali z Whitney Bailey z Zdarzenia zaangażowane stworzyć niezapomniane romantyczne wydarzenie.

ZWIĄZANE Z: Wszystkie wesela gwiazd 2022

Dla Prewett kluczowe było, aby jej ślub był „tak wyjątkowy dla mnie, jak to tylko możliwe” – nawet jeśli zapożyczyła inspirację dekoracyjną od innej gwiazdy Bachelor Nation.

Krucza Brama Gottschalk ożenił się też w Dallas i korzystamy z tej samej kwiaciarni, Coś pięknego kwiatowego„Shares Gates Gottschalk, która również uczestniczyła w ceremonii. „Jej była niesamowita, więc zaczerpnęliśmy od niej wiele inspiracji.

Prewett zorganizowała weselny brunch na dzień przed ślubem w sobotę. Wraz z Trouttem, 26-letnim mówcą i pastorem sportu i kościoła, para zorganizowała w piątek wieczorem próbną kolację dla rodziny i przyjaciół.

Madison Prewett Grant Zdjęcia zaręczynowe

Madison Prewett Grant Zdjęcia zaręczynowe

Zdjęcie autorstwa Megan Kay

ZWIĄZANE Z: Madison Prewett o tym, dlaczego była „na tej samej stronie” z Grantem Trouttem o poradnictwie przedmałżeńskim

Przygotowując się do nadchodzącego wielkiego dnia, Prewett założyła „specjalną” niestandardową suknię Victoria’s Secret z jej nowym nazwiskiem wypisanym na plecach, gdy robiła włosy i makijaż. Jej przyjęcie weselne – na które składały się dwie druhny i ​​sześć druhen – również nosiła wygodne kamizelki z Victoria’s Secret, zanim włożyła sukienki od Bar.

Włosy Prewett wykonała jej zaufana stylistka Chrissy Rasmussen z Salon nawyków. Gwiazda reality show „nie wyobrażałaby sobie, żeby ktoś inny robił mi włosy w dniu mojego ślubu” – mówi.

Jeśli chodzi o makijaż, zwerbowała Makijaż autorstwa Natalie Mas za zadanie, ponieważ artystka zawsze sprawia, że ​​„czuje się olśniewająca i czuje się jak ja”.

Wieczór panieński Madison Prewett

Wieczór panieński Madison Prewett

Zdjęcie: Lillian Le Pham

Prewett szedł nawą do „Kiedy Bóg cię stworzył” w NewSong w wykonanej na zamówienie sukni Projekt Nardos. Marka specjalnie stworzyła wszystkie jej weekendowe stylizacje ślubne. (duet muzyczny Kaleb i Kelsey śpiewał podczas ceremonii.)

Nigdy nie przegap żadnej historii – zasubskrybuj bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE bądź na bieżąco z najlepszymi, jakie PEOPLE ma do zaoferowania, od soczystych wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

Na przyjęciu kontynuowano motyw „klasy i elegancji” Prewetta i Troutta. Stoły udekorowano kwiatami zaaranżowanymi przez Something Pretty Floral oraz świecami i ładowarkami z menu na wierzchu. Zaprojektował menu Z poważaniem, Addison który zaprojektował również zaproszenia pary, plan miejsc i programy.

Jordan Kahn służył jako zespół recepcyjny. Ale kiedy podzielili się swoim pierwszym tańcem, Prewett i Troutt tańczyli do „Set of 2” Brandona Lake’a.

Kawaler Alum Madison Prewett organizuje przyjęcie zaręczynowe z narzeczonym Grantem Trouttem: „Ty i ja na zawsze”

Kawaler Alum Madison Prewett organizuje przyjęcie zaręczynowe z narzeczonym Grantem Trouttem: „Ty i ja na zawsze”

Madison Prewett/Instagram

Goście zostali również uraczeni wyborem dań, w tym polędwicy wołowej i kurczaka pieczonego w ziołach.

Ale tort weselny pary był gwiazdą serialu. „Chciałam, aby nasz tort weselny był centralnym punktem naszego przyjęcia. Zdecydowałam, że będzie cały biały ze złotymi detalami” – mówi. “Słyszałem o Luksusowe ciasta od Lauren i powiedziano jej, że jest najlepsza. Kiedy Grant i ja spróbowaliśmy naszych ciast, nie tylko smakowały niesamowicie, ale ona była w stanie urzeczywistnić moją wizję!”

ZWIĄZANE Z: W środku Licencjat Wesoły wieczór panieński Alum Madison Prewett

Grant Troutt;  Madison Prewett

Grant Troutt; Madison Prewett

Madison Prewett

Pod koniec dnia Prewett i Troutt zdają sobie sprawę, że ich dzień nie byłby sukcesem, gdyby ich rodziny nie znalazły się w ich kątach.

„Naprawdę nic z tego nie byłoby możliwe bez wsparcia naszych rodzin” – mówi. “Oni znaczą dla nas cały świat i jesteśmy bardzo wdzięczni za ich pomoc w tym czasie!”

Prewett mówi, że po ślubie nowożeńcy spędzą dwie noce w Dallas, a potem pojadą na tydzień do Cabo, czym jest „tak bardzo podekscytowana”. Ale co ważniejsze, nowożeńcy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość. ich.

„Najbardziej nie możemy się doczekać naszego wspólnego życia” – podsumowuje. „Jesteśmy najbardziej podekscytowani widząc Boży cel dla naszego wspólnego życia. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy zaangażowani w lokalny kościół i społeczność goszczącą w naszym nowym domu!”

Leave a Comment