Liam Hemsworth zastąpi Henry’ego Cavilla w serialu Wiedźmin Netflixa

Obraz: Netflix

Seria Wiedźmin Netflix oparta na najlepiej sprzedających się książkach Andrzeja Sapkowskiego i czerpiąca inspirację z gier wideo CD Projekt Red ogłosiła istotną zmianę w sezonie 4.

Chociaż sezon 3 będzie kontynuowany jak zwykle z Henrym Cavillem jako Geraltem z Rivii, ogłoszono, że w następnym sezonie zostanie zastąpiony przez Liama ​​Hemswortha (Igrzyska śmierci, Dzień Niepodległości: Odrodzenie).

W oświadczeniu na stronie Netflix, brytyjski aktor życzył 32-letniemu australijskiemu aktorowi wszystkiego najlepszego w roli Białego Wilka:

„Moja podróż jako Geralta z Rivii była pełna potworów i przygód, i niestety odkładam medalion i miecze na sezon 4. Biały wilk zajmie moje miejsce. Podobnie jak w przypadku największych postaci literackich, podaję pochodnię z szacunkiem dla czasu spędzonego wcielając się w Geralta i podekscytowanie, aby zobaczyć podejście Liama ​​do tego najbardziej fascynującego i delikatnego człowieka. Liam, dobry Boże, ta postać ma dla niego niesamowitą głębię, ciesz się nurkowaniem i zobacz, co możesz znaleźć.

Hemsworth wspomniał, że od wielu lat jest fanem Wiedźmina oraz Cavilla i jest podekscytowany swoją nową przygodą. Ogłoszenie jest następstwem doniesień na początku tego tygodnia, że ​​Henry Cavill powtórzy swoją rolę Supermana w DC Universe.

CD Projekt Red ogłosił w tym tygodniu remake oryginalnej gry Wiedźmin. Tytuł ten został wydany po raz pierwszy w 2007 roku i zostanie przebudowany od podstaw w Unreal Engine 5. Nowa wersja jest tworzona przez polskie studio Fool’s Theory – z pomocą doświadczonych pracowników serii Wiedźmin.

CDPR nadal pracuje nad aktualizacją nowej generacji dla Wiedźmin 3: Dziki Gon i zamierza wydać go do czwartego kwartału 2022 r. Będzie również zawierał nowe DLC inspirowane serialem Netflix, który był wcześniej potwierdzone dla Nintendo Switch od polskiej firmy:

„DLC nie są wyłączne dla wersji nowej generacji, będą dostępne dla każdej wersji gry (w tym PS4, Xbox One i Switch)”

Leave a Comment