Liam Hemsworth zastąpi Henry’ego Cavilla w 4 sezonie „Wiedźmina” – termin

Netflix został przywrócony Wiedźmin na czwarty sezon z niespodzianką.

Liam Hemsworth będzie zastąpiony Henry Cavill w epickim serialu dramatycznym, wcielając się w Geralta z Rivii.

Posunięcie poprzedza trzeci sezon serialu, który powróci latem 2023 roku. Czteroczęściowa seria prequeli, Wiedźmin: Pochodzenie krwi rozpoczyna się 25 grudnia 2022 r.

Cavill, który ujawnił na początku tego tygodnia, że ​​powróci jako Superman, grał ponurego Geralta z Rivii, pogromcę nadprzyrodzonych bestii w pierwszych trzech sezonach serialu.

Wiedźmin to opowieść o splecionych losach trzech postaci w rozległym świecie kontynentu, gdzie ludzie, elfy, czarodzieje, gnomy i potwory walczą o przetrwanie i prosperowanie, a dobro i zło nie są łatwe do zidentyfikowania.

W rolach głównych występują również Anya Chalotra i Freya Allan.

Hemsworth, który jest najbardziej znany z roli w filmie Głodowe Igrzyska franczyza, ostatnio występująca w dramacie Quibi Najbardziej niebezpieczna gra. Przejmuje jako Geralt z Rivii.

Showrunnerką i producentem wykonawczym jest Lauren Schmidt Hissrich. Tomek Bagiński, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub i Jarosław Sawko są również producentami wykonawczymi.

Cavill powiedział: „Moja podróż jako Geralt z Rivii była pełna potworów i przygód, i niestety odłożę mój medalion i miecze na sezon 4. Fantastyczny pan Liam Hemsworth zajmie moje miejsce. płaszcz Białego Wilka. Podobnie jak w przypadku największych postaci literackich, podaję pochodnię z szacunkiem dla czasu spędzonego wcielając się w Geralta i podekscytowanie, aby zobaczyć podejście Liama ​​do tego najbardziej fascynującego i delikatnego człowieka. Liam, dobry Boże, ta postać ma dla niego niesamowitą głębię, ciesz się nurkowaniem i zobacz, co możesz znaleźć.

Hemsworth dodał: „Jak czarodziej fan Jestem zachwycony możliwością grania w Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i jestem zaszczycony mogąc oddać wodze i pozwolić mi podnieść ostrze Białego Wilka na kolejny rozdział jego przygody. Henry, od lat jestem twoją fanką i zainspirowało mnie to, co wniosłeś do tej ukochanej postaci. Może i mam kilka dużych butów do wypełnienia, ale jestem naprawdę podekscytowany wejściem w świat Wiedźmina. “

Leave a Comment