Łatki Gotham Knights rozwiążą problemy z wydajnością

Warner Bros. Montreal ujawnił problemy, które planuje rozwiązać w przyszłych łatkach Gotham Knights, w tym problemy z wydajnością dla graczy na PC i konsolach.

W wątku gry oficjalny Twitter, zespół powiedział, że chce nakreślić niektóre zmiany, które spodziewają się wprowadzić do gry na żywo, a także przedstawić ogólny harmonogram nadchodzących łat. Gracze grający na PlayStation 5 i Xbox Series X/S mogą spodziewać się łatki do „końca tygodnia”, która zajmie się „niezbędnymi poprawkami”, które wyszły na jaw od czasu premiery Gotham Knights w zeszłym tygodniu.

Generalnie Warner Bros. Montreal twierdzi, że zdaje sobie sprawę, że gracze na komputerach PC i konsolach mają problemy z wydajnością i pracuje nad poprawką, która poprawi ogólną wydajność, w szczególności ze względu na stabilność liczby klatek na sekundę na konsolach. Wynika to z kontrowersji na początku tego miesiąca, kiedy potwierdzono Gotham Knights na konsoli działałby tylko przy 30 klatkach na sekundębez opcji trybu wydajności z wyższą liczbą klatek na sekundę, aby zachować „nieskrępowane wrażenia kooperacyjne”.

The najnowsza łatka dla graczy na PC został uruchomiony wczoraj, 26 października, i oprócz ogólnych poprawek błędów, naprawiał również awarie podczas walki z bossem szpitala Harley Quinn. W chwili pisania tego tekstu studio bada również problem ze zgodnością z Nvidia Ansel.

Pomijając wydajność, Gotham Knights ma sporo problemów Recenzja IGN wymienia „złą walkę, przejrzyste przewidywalne sekrety i wyczerpujący postęp” jako wady gry kooperacyjnej Bat Family.

Kenneth Shepard jest pisarzem zajmującym się grami, rozrywką i queerem w Internecie. Znajdź go na Twitterze pod adresem @shepardcdr i posłuchaj jego dwutygodniowego podcastu z retrospektywną grą Normandy FM, który obecnie obejmuje Cyberpunk 2077.

Leave a Comment