Lane Kiffin klaszcze z powrotem w Texas A&M DB, który próbował porozmawiać Smack

Lane Kiffin nigdy nie unikał wyrażania swoich myśli. Było to oczywiste w sobotę wieczorem na College Station, kiedy klasnął w przeciwnika, który próbował się odezwać.

Ole Miss i Kiffin mają złą krew z Texas A&M.

W poprzednim tygodniu gra, główny trener Rebeliantów żartował, że był „przewyższony” pod byłym koordynatorem defensywy DJ Durkin, który zostawił swój personel w tej samej roli z Aggies w okresie poza sezonem. Kiffin był również bardzo głośny na temat praktyk Texas A&M NIL.

Między obiema stronami panowała wielka animozja, a kiedy wkroczyli na pole, była to bójka.

Pod koniec trzeciej kwarty Ole Miss wykonała krótkie podanie do Jonathana Minga, które wyszło na sześć, aby zwiększyć przewagę do dziewięciu.

Jednak po meczu na boisku było pranie.

Podczas namysłu ekipy sędziowskiej Kiffin wszedł na boisko, aby uzasadnić swoją sprawę, dlaczego przyłożenie było legalne i powinno było stać. Kiedy to robił, obrońca Texas A&M Bryce Anderson powiedział coś w jego kierunku.

Lane Kiffin natychmiast warknął, jakby powiedział: „Dlaczego nie położysz się tam i nie udasz kolejnej kontuzji króla”.

Kiedy Anderson odpowiedział, Kiffin pozwolił mu to powtórzyć, pozornie mówiąc coś w stylu: „Bez flagi. Połóż się i udawaj kolejną kontuzję.

W końcu, gdy Kiffin i Anderson poszli na to, urzędnicy podnieśli flagę i przyziemienie zostało wstrzymane. Jeśli chodzi o to, co powiedzieli sobie nawzajem, gadanina pochodziła z taktyki Aggies i Durkina, która miała spowolnić ofensywę Rebeliantów.

Ole Miss ma jedno z największych ataków w pośpiechu w kraju i niszczy obronę.

Aby dać graczom szansę na złapanie oddechu, Texas A&M zmusił graczy do upadku z powodu skurczu lub kontuzji. To zatrzymuje rozpęd i nie ma reguły, która zapobiegałaby fałszywym kontuzjom, więc jest to strategia prawna, którą Rebelianci zastosowali w zeszłym sezonie, a Durkin nadzoruje obronę.

Jasne jest jednak, że Kiffin widział już wystarczająco dużo. A kiedy Anderson stanął mu w twarz, nie powstrzymał się.

Leave a Comment