Lakers planują, aby Russell Westbrook zszedł z ławki?

MINNEAPOLIS – Los Angeles Lakers planują przynieść Russell Westbrook zejść z ławki w piątek przeciwko Minnesota Timberwolves, źródła powiedział Adrianowi Wojnarowskiemu z ESPN, i będzie nadal grał go w roli rezerwowej w dającej się przewidzieć przyszłości.

Westbrook przegapił środową porażkę Los Angeles z Denver Nuggets z powodu bólu lewego ścięgna podkolanowego, ale jego stan poprawił się do prawdopodobnego w piątek rano.

Trener Lakers Darvin Ham sprowadził Westbrooka z ławki w przedsezonowym finale LA i powiedział, że rola ta pozwala byłemu MVP ligi częściej mieć piłkę w swoich rękach w ataku, co wywołało ofensywę Lakersów.

Zejście z ławki przerywa serię 1007 kolejnych startów Westbrooka, trzecią najdłuższą passę w lidze. Chris Paul oraz James Lebronwedług badań ESPN Stats & Information.

Lakers ćwiczyli z wyjściową piątką Jamesa, Antoniego Davisa, Patricka Beverleya, Lonnie Walker IV i środek Damian Jones na strzelaninie. Wilki mają jedną z największych linii frontu w lidze Miasta Karl-Anthony oraz Rudy Gobert.

Davis jest wymieniany jako wątpliwy, a jeśli nie będzie w stanie grać, Westbrook może wrócić do wyjściowego składu – gdzie grał pierwsze trzy mecze sezonu – powiedział Wojnarowskiemu źródła.

Leave a Comment