Kyle Tucker dwa razy zdobyli bramki w World Series Game 1

HOUSTON – Biorąc pod uwagę jakość i głębokość pitchingu Astros, pokonanie Houston było prawie niemożliwe, gdy mieli przewagę w wielu rundach. Aby otworzyć ten World Series w piątek, Kyle Tucker zadbał o to – a potem trochę.

Pierwszy home run Tuckera z Aaronem Nolo wprawił oszalałego, machającego tłumem Houston do szaleństwa w drugiej rundzie pierwszego meczu. Prawie wysadził dach, gdy jeden kadr później wysłał kolejną piłkę baseballową na trybuny po prawej stronie, dając Justinowi Verlanderowi i Astrosowi pierwsze pięć rund. Na nieszczęście dla Houston nie trwało to długo, gdy Filadelfia zebrała się oa wygrana 6-5 w 10 rundach w Minute Maid Park.

Występ Tuckera był dopiero ósmą grą wieloosobową w historii World Series i pierwszą od czasu Brandona Lowe’a z Rays w 2020 roku. Nieco zaskakująco, biorąc pod uwagę niedawną dominację Astros w Fall Classic, występ sprawił, że Tucker był pierwszym hitem z Houston. z wieloma home runami w World Series.

Michael Brantley był ostatnim pałkarzem Astros, który klubował wielu graczy korzystających z domu w konkursie posezonowym, kiedy zrobił to w Games 4 i 5 American League Division Series 2020 przeciwko A. Brantley był także ostatnim graczem Astros, który zagłębił się w kolejnych rundach gra posezonowa.

Tucker był stosunkowo cichy w AL Championship Series, jadąc 2 na 13 z parą singli – ale pierwszy duży zamach Fall Classic zmiażdżył zmianę Noli 1-1 o szacunkowo 359 stóp na prawe pole, po raz pierwszy przeciwnik leworęczny hitter chodził Nolinę na zmianę przez cały sezon. Astros kontynuowali rajd z trzema kolejnymi hitami, zakończonymi jedynym singlem RBI autorstwa Martína Maldonado.

Widząc, że wczesna przewaga 2-0 wyglądała dobrze dla Astros, biorąc pod uwagę, że wygrali każde z ostatnich 15 meczów, w których prowadzili w wielu rundach (w tym w meczach posezonowych) i 31 z ostatnich 32 takich meczów w sumie.

Ale Tucker jeszcze się nie skończył, zwiększając prowadzenie jeszcze bardziej, wycofując Nolę w trzeciej rundzie, zanim uderzył piłkę lotną nad głową prawego obrońcy Nicka Castellanosa i wskoczył na trybuny w swoim pierwszym meczu wieloosobowym. kariera po sezonie i jego pierwsza gra w karierze z wielokrotnymi wybuchami w Minute Maid Park.

Leave a Comment