Kurt Warner przedstawia teorię faul gry Toma Brady’ego

Ostatnie kilka miesięcy nie były łatwe dla Toma Brady’ego.

Po dwóch brzydkich zwycięstwach na początku sezonu NFL 2022, Buccaneers przegrali cztery z kolejnych pięciu meczów, w tym dwie porażki z parą znacznie gorszych przeciwników: Pittsburgh Steelers. i Carolina Panthers. Tampa Bay jako zespół nie grał zbyt dobrze siedem tygodni, wliczając Brady’ego. Nietypowe błędy gwiazdorskiego rozgrywającego są częściowo odpowiedzialne za nieklikanie utalentowanych Bucsów.

Co gorsza dla Brady’ego, wygląda na to, że jego życie osobiste widział lepsze dni Również. Obrońca Hall of Fame, Kurt Warner, nie wyklucza, że ​​jest ciężko poza boiskiem. mający długotrwały wpływ.

„… Idę obejrzeć taśmę z niedzieli i po prostu nie widzę Toma Brady’ego, którego poznaliśmy”, powiedział Warner we wtorek w NFL Network. „Błędy, które popełnia, rzeczy, których nie widzi. Nie powiem, że niektóre rzeczy, które dzieją się poza grą, wydają się spływać wewnątrz gry i wewnątrz linii. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tego Toma Brady’ego. Jest tak dobry w skupianiu się na wszystkim innym i graniu w piłkę nożną. Ale w tej chwili robi kilka rzeczy, które nie przypominają Toma Brady’ego i musisz się zastanowić, czy te inne rzeczy są w to zamieszane.

Niezależnie od głównego źródła ciągłych zmagań Brady’ego, nie wygląda na to, żeby Bucs byli na przepaści, aby dowiedzieć się wszystkiego i wystartować. Tampa Bay również będzie miała trudności z dostaniem się w tygodniu 8, kiedy to nastąpi gościć Baltimore Ravens w krótkim tygodniu największej oglądalności.

Więc chociaż jest prawdopodobnie za wcześnie, aby nazwać ten „stracony sezon” dla Brady and the Bucs, sprawy zdecydowanie zmierzają w tym kierunku.

Miniatura zdjęcia przez Boba Donnana / USA TODAY Sports Images

Leave a Comment