Którzy gracze są dostępni? Które zespoły kupują, sprzedają?

Termin handlu NFL upływa za dwa dni, a pięciu graczy zostało już rozdanych w ciągu ostatnich kilku tygodni, w tym wielkie nazwiska, takie jak Christian McCaffrey, Jamesa Robinsona oraz Robert Quinn.

Kto jeszcze mógłby być w ruchu przed wtorkowym terminem 16.00 czasu wschodniego?

Oto najnowsze informacje o niektórych nazwiskach do obejrzenia, według wielu źródeł:

Inne zespoły uważają, że Chubb jest najbardziej prawdopodobnym graczem z tej grupy, z potencjalnym zwrotem równym wyborowi z pierwszej rundy i nie tylko. Denver wdrożył i przedstawił oferty dla linebackera Pro Bowl, który w tym sezonie ma 5,5 worków. Ale źródła mówią, że Broncos nie są skłonni przenieść Chubba – ani Jeudy’ego i Hamlera – dopóki nie dostaną idealnej oferty. Transakcja Chubba również byłaby skomplikowana, ponieważ nowy zespół rezygnujący z tego typu kapitału początkowego z pewnością chciałby (i musiałby) wypracować również przedłużenie kontraktu (Chubb jest obecnie w ostatnim roku swojej debiutanckiej transakcji). Broncos, którzy stracili początkowego odbiornika Tim Patrick w obozie treningowym do zerwane więzadło krzyżowepolegają na Jeudym i Hamlerze, gdy chcą wylądować walczącego rozgrywającego Russell Wilson iść. Z drugiej strony utalentowany i wysportowany Okwuegbunam był tematem rozmów handlowych od zeszłej wiosny i był nieaktywny przez ostatnie dwa tygodnie. Przy zaledwie siedmiu połowach na 50 jardów cena nabycia Okwuegbunamy nie byłaby wysoka.

Jacksonville zrobiło dużo hałasu na temat Allena, siódmego ogólnego wyboru w drafcie 2019. Ale chociaż pojawiło się zainteresowanie ze strony zespołów, które go chcą, nie oczekuje się, że Jaguary zaprezentują swoją wyjątkową przepustkę. Allen pozostaje kluczowym i cenionym elementem ich przyszłości. Jest zawodnikiem, który Jacksonville chce zatrzymać, a nie wymieniać, a potem spróbować zastąpić. Jest należny tylko 10,892 miliona dolarów z opcji na piąty rok w 2023 roku i byłby w kolejce do dużego przedłużenia prędzej niż później.

Nowy Orlean nie ma wyprzedaży. Ale w niedzielny mecz przeciwko Raiders wszedł 2-5 i bez wyboru w pierwszej rundzie w 2023 roku (w obrocie Orły za dodatkową pierwszą w wersji z 2022 r.), warto posłuchać czegokolwiek. Źródła podają, że dyrektor generalny Mickey Loomis chciałby przynajmniej porównywalnego pakietu co Pantery dostały dla McCaffreya? (wybór drugiej, trzeciej i czwartej rundy w 2023 roku oraz piąty w 2024 roku), aby rozstać się z Kamarą, która jest winna zaledwie 575 000 dolarów do końca tego sezonu dzięki restrukturyzacji kontraktu w marcu i jest podpisana do sezonu 2025. Handlując Kamarą, Święci zabiliby 14,372 miliona dolarów na limicie pensji w 2023 r. W rzeczywistości jest to mniej karne niż dane dotyczące martwego pułapu dla innych weteranów, takich jak Cameron Jordan oraz Michael Thomasco komplikuje wszelkie rozważania dotyczące handlu tymi graczami.

Teksańczycy podjęli rozmowy skoncentrowane wokół weterana, podają źródła, i pojawiło się zainteresowanie w całej lidze. Byłby jednym z czołowych odbiorców rozmów handlowych. Obecnie nie ma żadnej umowy dla Cooks i możliwe, że pozostanie w Houston po wtorku, ale negocjacje trwają. Cooks ma należne wynagrodzenie i premie za mniej niż 1 milion dolarów na pozostałą część sezonu, ale ma również pełną gwarancję na 18 milionów dolarów na sezon 2023.

Patrioci podpisali kontrakty z obydwoma odbiorcami w 2021 roku w mega-splashu darmowej agencji, ale od tego czasu dodali DeVante Parker oraz Tyquan Thornton para z Jakuba Meyersa. Mówiąc najprościej, nie ma wystarczającej liczby piłek, aby utrzymać obu graczy. Bourne ma do końca sezonu 2022 około 2,36 miliona dolarów, a Agholor 5,55 miliona, co sprawia, że ​​Agholor jest trochę trudniejszy do przeniesienia. Wynn, wybór pierwszej rundy draftu z 2018 r., gra z opcją na piąty rok i prawdopodobnie jest dostępny w odpowiedniej cenie. Do końca sezonu jest mu należny 5,785 miliona dolarów.

Cena za niezwykle utalentowanego rushera przepustek jest wysoka, a Pantery niedawno odrzuciły dwa typy premium. Ich plan polega na zatrzymaniu go i przedłużeniu – już wybrali jego opcję na piąty rok, 16 012 milionów dolarów w 2023 r. – po części po to, aby następny trener miał mnóstwo talentów do pracy. To powiedziawszy, wszystko ma swoją cenę, a GM Scott Fitterer zawsze odbiera telefony. Czy zespół może podnieść cenę do punktu, w którym Fitterer nie będzie miał innego wyjścia, jak wymienić Burnsa? Masz na to dwa dni.

Leave a Comment