Kourtney Kardashian stała się „czarna”, kiedy poślubiła Travisa Barkera w Vegas

Podczas nowego odcinka w tym tygodniu Kardashianie na Hulu, Kourtney Kardashian ujawniła, że ​​nie była całkowicie trzeźwa, kiedy i Travis Barker po raz pierwszy przeszedł nawą.

W kwietniu pojawiły się informacje, że Kourtney i Travis potajemnie pobrali się w kaplicy w Las Vegas po rozdaniu nagród Grammy, ale wkrótce po tym ujawniono, że para nie była w stanie uzyskać pozwolenia na zawarcie małżeństwa przed ceremonią, przez co małżeństwo nie było legalne. I okazuje się, że nie tylko hrabstwo Clark w Nevadzie pamiętało, ale także Kourtney.

„Zemdlałem. Naprawdę nie pamiętam”, powiedział Kourtney chłopakowi Simonowi Huckowi. „Nawet nie pamiętałem, jak Elvis śpiewał do mnie, kiedy szedłem do ołtarza. Po prostu nie pamiętałem. Nie pamiętałem, żebym miał bukiet”.

Travis powiedział, że naśladowca Elvisa, który ich poślubił, mylił Kourtney z jej młodszą siostrą Khloé Kardashian.

– Ciągle nazywali ją Khloé – wyjaśnił Travis.

„Kiedy Elvis się z nami żenił, mówił „Ja, Khloe, wyjdź za Travisa”, a ja straciłem rozum i upadłem prosto na podłogę” – dodał Kourtney. Jednakże, chociaż Kourtney nie pamiętała wielu rzeczy z tamtej nocy, pamiętała swój najgorszy moment tego wieczoru.

„Ale potem zwymiotowałem, zdjąłem bluzkę i rozpiąłem spodnie i musiałem przejść przez hotel z milionem ludzi robiących mi zdjęcia. Byłem gorącym kebabem” – przyznał Kourtney.

Oczywiście, Kourtney i Travis pobrali się legalnie miesiąc później w sądzie w Santa Barbara, zanim w następnym tygodniu oficjalnie przeszli do ołtarza podczas ekstrawaganckiej ceremonii we Włoszech, którą zobaczymy w nadchodzących odcinkach.

Kardashianie emitowane w czwartki Hulu.

Zobacz, jak Kylie Jenner otwiera się na temat poporodowego „baby blues” i płacze „bez przerwy każdego dnia przez pierwsze trzy tygodnie”:

Przeczytaj więcej z Yahoo Entertainment:

Powiedz nam co myślisz! Zaatakuj nas Świergot, Facebook lub Instagram. I sprawdź naszego gospodarza Kylie Mar Świergot, Facebook lub Instagram.

Leave a Comment