Komisja twierdzi, że Anderson Silva może walczyć z Jake Paulem

FENIKS — Anderson Silva pozwolono wziąć udział w meczu bokserskim w sobotę przeciwko Jake Paul po jego komentarzach do wywiadu prawie odwrócił mecz.

Komisja Boksu i MMA w Arizonie zgodziła się, aby Silva walczyła podczas specjalnego spotkania w czwartek wieczorem po tym, jak legenda MMA poprosiła ją o dodatkowe zabiegi medyczne dzień wcześniej.

Przewodniczący Komisji Scott Fletcher powiedział na spotkaniu, że wziął udział w czwartej konferencji prasowej Paul-Silva i był pod wrażeniem tego, jak Silva potrafił się wypowiedzieć, odpowiadając na pytania. Fletcher powiedział, że Silva poddał się „nieczystemu” rezonansowi magnetycznemu i był „całkiem szczęśliwy”, że pozwolił byłemu wieloletniemu mistrzowi UFC walczyć w wadze średniej.

Dr. Ara Feinstein, komisarz, który jest również chirurgiem i lekarzem pierścieniowym, powiedział, że przejrzał raport neurologiczny Silvy i MRI i nie widział z nimi żadnych problemów.

„Kiedy patrzę na te wszystkie rzeczy razem, nie mam więcej obaw z panem Silvą w sobotę niż z jakimkolwiek innym zawodnikiem” – powiedział Feinstein.

47-letni Silva powiedział MMA Weekly w wywiadzie nagranym w zeszłym miesiącu i wyemitowanym na początku tego tygodnia, że ​​dwukrotnie został znokautowany podczas obozu treningowego i podniósł czerwone flagi. Zespół Silvy wysłał w tym tygodniu oświadczenie, że ojczystym językiem Silvy nie jest angielski – pochodzi z Brazylii, a portugalski jest jego pierwszym językiem – i Silva się pomylił.

W środę Silva powiedział ESPN, że tylko żartował w wywiadzie, a komisja kazała mu przejść dalsze badania medyczne po tym, jak komisarze zobaczyli notatki.

„Kiedy mówię o nokaucie, to tylko po to, by pomóc. [teammates] kto mi pomaga? [lift] – Tylko się oszukiwałem. To szalone, ale fajne”.

Paul powiedział po czwartkowej konferencji prasowej, że „nie interesuje go” przebieg spotkania i jest przekonany, że w sobotę będzie walczył z Silvą.

Leave a Comment