Komentarz Trevora Noah do „Backlash” vs Rishi Sunak Draw Ire – termin

Trevor Noedni jako gospodarz Codzienny pokaz dobiega końca, ale wciąż wie, jak wywołać poruszenie.

Wcześniej w tym tygodniu Codzienny pokazTwitter opublikował wideo, w którym Noah twierdził, że doszło do „luzu” wobec nowego brytyjskiego premiera. Riszi Sunakktóry na początku tego tygodnia został pierwszym przywódcą azjatycko-hinduskim w Wielkiej Brytanii.

Doprowadziło to do tego, że były kanclerz Torysów i sekretarz zdrowia Sajid Javid ponownie opublikował wideo, pisząc: „Po prostu źle. Narracja zaspokajająca odbiorców kosztem całkowitego oderwania się od rzeczywistości. Wielka Brytania jest najbardziej udaną wielorasową demokracją na świecie i jest dumna z tego historycznego osiągnięcia.

W filmie Noah zatytułowanym „Rozpakowywanie sprzeciwu wobec nowego brytyjskiego premiera Risziego Sunaka” powiedział: „Oglądanie historii Risziego Sunaka, który został pierwszym premierem Anglii w kolorze, pochodzenia indyjskiego, wszystkie te rzeczy, a następnie zobaczenie sprzeciwu jest jedna sprawa. o tym, jak ludzie postrzegają rolę, jaką oni lub ich ludzie odegrali w historii.

„A mam na myśli to, że słyszysz, jak wiele osób mówi ‘Och, oni przejmują, teraz Indianie przejmą Wielką Brytanię i co dalej?’ “I zawsze łapię się na tym” I co z tego? Czego się boisz?'”

Obejrzyj cały film tutaj.

Codzienny pokaz W tym tygodniu pojawił się również na pierwszych stronach gazet w odcinku, w którym komik i główny korespondent Ronnie Chieng żartował, że Hindusi tacy jak Sunak nie są Azjatami.

„Wiem, że wszyscy są podekscytowani, że jest pierwszym azjatyckim premierem, ale bądźmy szczerzy: Hindusi nie są Azjatami, prawda? To wciąż ludzie — wspaniali ludzie — tylko nie Azjaci — powiedział Chieng.

Ostatni występ Noego jako gospodarza Comedy Central Codzienny pokaz będzie 8 grudnia. Pełni tę rolę od 2015 roku, kiedy zastąpił Jona Stewarta.

Leave a Comment