Kody bezpieczeństwa Modern Warfare 2 dla El Sin Nombre i Alone

Jeśli próbujesz zdobyć przewagę w Call of Duty: Modern Warfare 2 kampanii lub po prostu próbując ukończyć osiągnięcie Dżentelmen złodziej, będziesz potrzebować kodów do trzech skarbców znajdujących się w kampanii dla jednego gracza.

Każdy otwierany sejf ma potężną broń i kilka przydatnych przedmiotów, które pomogą, jeśli masz do czynienia z wygłupami El Sin Nombre lub Alone, które powinny dać ci przewagę. Ponadto pierwsza krypta Alone zawiera wyciszonego orła pustynnego, który jest absolutnie idealny do następującej strzelaniny. To prawdziwa ratunek dla życia.

Otwarcie tych sejfów często wymaga spojrzenia na świat wokół sejfu, a odpowiedź nigdy nie jest zbyt daleko. Weszliśmy na dwa poziomy zawierające skarbce: El Sin Nombre i Alone, aby opracować kody skarbca, abyś nie musiał. Bezpieczne miejsca, kody i sposób ich rozwiązania znajdują się poniżej:

Kody bezpieczeństwa Modern Warfare 2

Call Of Duty: Modern Warfare 2. Kredyt: Infinity Ward.

Oto bezpieczne kody misji El Sin Nombre i Alone Modern Warfare 2:

  • Kod Bezimiennej Krypty: sejf El Sin Nombre znajduje się w pokoju Diego. Kod znajdziesz patrząc na portret w tym samym pomieszczeniu. Data to kod 02-02-19.
  • Samodzielny bezpieczny kod 1: W misji Alone są dwa różne skarbce. Uważaj na pierwszego tuż po otwarciu drzwi, w które dobijał się umierający mężczyzna. Przejdź obok niego i skręć w lewo, a znajdziesz drzwi, które musisz otworzyć łomem. Sejf jest w środku, a kod można znaleźć za pomocą bazgrołów „40 lat” na kalendarzu obok drzwi. Kod to 10-10-80.
  • Samodzielny kod bezpieczny 2: Drugi skarbiec Alone jest znacznie później w misji. Później udasz się do garażu, a kod znajdziesz u mechanika patrząc na komputer. Ten kod to 37-60-80.

To jedyne skarbce w całej grze, a ich odblokowanie uruchomi je Osiągnięcie/trofeum złodzieja dżentelmena. Po więcej informacji Modern Warfare 2koniecznie sprawdź nasz przewodnik na ile czasu zajmuje ukończenie kampanii.

Gdzie indziej w grach, Mówi się, że Star Wars Eclipse wprowadza zupełnie nową rasę do uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Leave a Comment