Kim Kardashian trollowała dziecięce kostiumy na Halloween

Wiele osób przygotowuje się do Halloween jak Kim Kardashian — ale jakich kostiumów chcą dzieci Kim?

Na początku tego tygodnia założyciel Skims ubrał ją i dzieci Kanye Westa — North, 9, Saint, 6, Chicago, 4 i Psalm, 3 — jak ikony muzyki Aaliyah, Snoop Dogg, Sade i Eazy-E.

Ale kiedy Kardashian udostępnił nowe zdjęcie jej maluchów przebranych na Twitterze, niektórzy w mediach społecznościowych zastanawiali się, czy zamiast tego dzieci wolą przebierać się za, powiedzmy, postaci z kreskówek.

„Chcieli być postaciami fortnite kimberly”, jedna osoba on tweetowałpodczas gdy inny przybliżył pozornie niezadowoloną twarz Sainta, żartować„Wyglądał, jakbym chciał być Spider-Manem.

On dodał trzecia: „Postaw pieniądze, że nie mają wyboru, co noszą”, podczas gdy czwarta on napisał– Um… to dzieci Kim. Czy na pewno nie chcą ubierać się jak sługusy czy coś? Po prostu mówię lol.

Fani uwielbiali kostium Chicago, ale jeden żartował, że młodzieniec prawdopodobnie nie wiedział, pod kogo się podszywał pismo– Nie ma pojęcia, kim jest Sade, ale go zabiła.

Inni oferowali sugestie dotyczące kostiumów bardziej odpowiednich do wieku. „OMG, to takie smutne! Prawie mogę obiecać, że to nie był pomysł dzieciaków. Minion, Batman, Fortnite itp. to tylko kilka sugestii. Spójrz na ich smutne małe twarze”, jeden zajęty.

Biorąc pod uwagę, ile kostiumów na Halloween, dorośli członkowie ekipy Kardashian-Jenner truchtują każdego roku, jest prawdopodobne, że wciąż więcej spojrzeń pochodzi z North, Saint, Chicago i Psalm – być może z wybranych przez siebie.

Leave a Comment