Kierownictwo Skechers wyprowadza Kanye Westa z budynku, mówi firma


Nowy Jork
CNN Biznes

Zostało to ogłoszone przez firmę obuwniczą Skechers w oświadczeniu W środę dwóch dyrektorów firmy wyprowadziło walczącego muzyka Kanye Westa z jednego z jego budynków w Los Angeles.

Firma powiedziała Westowi, który prawnie zmienił swoje imię na Ye, „przyszedł niezapowiedziany i nieproszony”. Powiedział, że był zaangażowany w „nieautoryzowane filmowanie” i został wyprowadzony „po krótkim wywiadzie”.

„Skechers nie rozważa i nie ma zamiaru współpracować z Zachodem” – poinformowała firma w środowym oświadczeniu. „Potępiamy jego ostatnie dzielące uwagi i nie tolerujemy antysemityzmu ani żadnej innej formy mowy nienawiści”.

Wizyta Westa w Skechers

(SKX)
nadchodzi dzień później Adidas zakończył współpracę z muzykiem ze skutkiem natychmiastowym”. Adidas poddał „spółkę przeglądowi” na początku października po tym, jak założył publicznie koszulkę „White Lives Matter”. Ku Klux Klan.

Niedawno West powiedział: „Mogę powiedzieć, że antysemickie gówno, a Adidas nie może mnie zwolnić” podczas antyżydowskiej tyrady w podcaście Drink Champs. Zagroził także „Go death con 3 on ŻYDOWSKICH LUDZI” na Twitterze.

Inne firmy, które w ostatnich dniach wycofały się z Zachodu, to: Szczelina, szafka na stopy oraz TJ Maxx.

Posłuchaj odpowiedzi prezydenta Izraela na uwagi Kanye Westa

– Jordan Valinsky z CNN przyczynił się do powstania tego raportu

Leave a Comment