Kevin Feige o Jamesie Gunnie współprowadzącym DC Studios: „Będę pierwszy w kolejce, aby zobaczyć wszystko, co robi”

Szef Marvela, Kevin Feige, mówił o nowej roli Jamesa Gunna jako współdyrektora DC Studios, mówiąc: „Będę pierwszy w kolejce, aby zobaczyć, co robi”.

W wywiadzie dla Deadline na premierze Black Panther: Wakanda Forever, Feige krótko opowiedział o ogłoszeniu megatony, że Gunn wraz z producentem Peterem Safranem będzie kontrolować przyszłość Supermana, Batmana i innych bohaterów i złoczyńców DC.

Żartował też, że jeszcze nie skończył z Marvelem, ponieważ wciąż ma The Guardians of the Galaxy Holiday Special i Guardians of the Galaxy Vol. 3 na horyzoncie.

„Cóż, ma dużo pracy dla Marvela od teraz do maja, o czym dobrze wie, ale potem będę pierwszy w kolejce, aby zobaczyć, co robi” – powiedział Feige.

Gunn pracował dla Marvela od pierwszego filmu Guardians of the Galaxy i został zwolniony z trzeciego filmu Guardians po tym, jak pojawiły się jego kontrowersyjne tweety z 2008 i 2009 r. , aby napisać i wyreżyserować The Suicide Squad.

Następnie został przywrócony na stanowisko dyrektora Strażników Galaktyki tom. 3, a teraz jego podróż zabiera go z powrotem do DC po opowiedzeniu ostatniej historii Star-Lorda i reszty Strażników.

Gunn będzie odpowiedzialny za kreatywną stronę DC Studios, a Safran zajmie się elementami biznesowymi i produkcyjnymi. Gunn i Safran będą nadal reżyserować i produkować, obaj podlegając prezesowi WB Discovery, Davidowi Zaslavowi.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest reporterem IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Leave a Comment