Kevin Federline odwiedza grządkę z dyniami, aby przygotować się na Halloween z synem Jaydenem i rodziną

Kevin Federline skupił się na rodzinie w niedzielę, gdy udał się na grządkę dyni w Woodland Hills w Kalifornii.

Do 44-letniego byłego tancerza dołączył jego 16-letni syn Jayden, którego dzieli z byłą żoną Britney Spears, wraz z żoną Victorią Prince i ich córkami Jordanem i Peyton.

Podróż Federline jest następstwem jego ekskluzywnego wywiadu z DailyMail.com, w którym twierdził, że jego synowie Jayden i Sean, 17 lat, postanowili nie widzieć swojej matki przez kilka miesięcy po serii nagich selfie, które opublikowała w mediach społecznościowych.

Czas rodzinny: 44-letni Kevin Federline dołączył do swojego syna Jaydena, 16 lat, żony Victorii Prince i ich córek Jordan i Peyton, aby w niedzielę wybrać się na grządkę dyni w Woodland Hills

Kevin był ubrany swobodnie i wygodnie na rodzinne wyjście w czarną koszulkę z grafiką i dopasowane spodenki gimnastyczne.

Dodał czarno-zielone buty Nike i czarną czapkę Monster Energy Drink, aby chronić twarz przed słońcem.

Jayden został zauważony, jak pomaga swojemu tacie załadować dynie na tył ich czarnego sedana za pomocą pomarańczowej taczki.

Utrzymywał sportowy wygląd z czarnym podkoszulkiem i szarymi spodenkami Nike, a także białymi tenisówkami i wysokimi czarnymi skarpetkami oraz białą czapką bejsbolową, która zakrywała jego krzaczaste, brązowe włosy.

Bez obaw: Kevin wyglądał swobodnie w czarnej koszulce z grafiką, czarnych spodenkach i czarno-zielonych tenisówkach Nike z czapką Monster Energy.  Jayden miał na sobie czarny podkoszulek i szare szorty

Bez obaw: Kevin wyglądał swobodnie w czarnej koszulce z grafiką, czarnych spodenkach i czarno-zielonych tenisówkach Nike z czapką Monster Energy. Jayden miał na sobie czarny podkoszulek i szare szorty

Victoria zachowała swobodny styl, zakładając białą koszulę z grafiką i czarne spodnie dresowe ze szkarłatnymi tenisówkami.

Jej włosy były zaplecione w długi warkocz, który sięgał do brzucha pod czarną czapką bejsbolową.

Jedna z córek pary była widziana, jak wkładała dynię do wypchanej już walizki, mając na sobie coś, co wyglądało na strój piłkarski.

Idealna rodzinna wycieczka Kevina nadchodzi nieco ponad dwa miesiące po tym, jak zagłębił się w napięte relacje swoich synów z ich matką Britney Spears w ekskluzywnym wywiadzie dla DailyMail.com i ITV.

Wysyp fasoli: idealna rodzinna wycieczka Kevina nadchodzi nieco ponad dwa miesiące po tym, jak w ekskluzywnym wywiadzie dla DailyMail.com i ITV zagłębił się w napięte relacje swoich synów z ich matką Britney Spears.

Wysyp fasoli: idealna rodzinna wycieczka Kevina nadchodzi nieco ponad dwa miesiące po tym, jak w ekskluzywnym wywiadzie dla DailyMail.com i ITV zagłębił się w napięte relacje swoich synów z ich matką Britney Spears.

Federline ujawnił, że często przepraszał swoich synów za wszelkie skutki uboczne, jakie otrzymują, gdy Spears publikuje w Internecie dziwaczne selfie.

„Staram się im wyjaśnić: ‘Słuchaj, może to tylko inny sposób, w jaki próbują się wyrazić’” – powiedział. „Ale to nie umniejsza faktu, że im to robi. To jest trudne. Nie potrafię sobie wyobrazić, jak to jest być nastolatkiem, który musi iść do liceum.

Spears zabrała się na Instagram w zeszłym miesiącu, aby przeprosić swoich synów po tym, jak Jayden wyraziła frustrację jej aktywnością w mediach społecznościowych.

Przemawiając wyłącznie do DailyMail.com i ITV, Jayden skrytykowała jej częste posty w mediach społecznościowych, mówiąc: „To prawie tak, jakby musiała opublikować coś na Instagramie, aby zwrócić na siebie uwagę”.

Zdobywca nagrody Grammy, która ma 42 miliony obserwujących na platformie, powiedziała w poście, który później usunęła, że ​​była „zła” z powodu komentarzy i „nie chciała zobaczyć” swoich synów, dopóki nie poczuła się „nagrodzona”.

W wywiadzie Federline powiedział, że „chłopacy postanowili nie widzieć jej teraz” i dodał, że minęło „kilka miesięcy, odkąd ją widzieli”.

Jego strona: wyjaśnił, że Jayden i Sean, 17 lat, „postanowili się z nią nie widzieć [Britney] teraz” i „minęło kilka miesięcy, odkąd ją widzieli”

Jego strona: wyjaśnił, że Jayden i Sean, 17 lat, „postanowili się z nią nie widzieć [Britney] teraz” i „minęło kilka miesięcy, odkąd ją widzieli”

Jego były: Federline poślubił Spears w październiku 2004 r., a Spears złożył pozew o rozwód w listopadzie 2006 r. Wymienił przysięgę z 39-letnią Victorią w sierpniu 2013 r.;  widziany w 2006 roku

Jego były: Federline poślubił Spears w październiku 2004 r., a Spears złożył pozew o rozwód w listopadzie 2006 r. Wymienił przysięgę z 39-letnią Victorią w sierpniu 2013 r.; widziany w 2006 roku

Zauważył, że „zdecydowali się nie chodzić na jej ślub” do Sam Asghari w czerwcu tego roku.

W wywiadzie Federline powiedział, że myśli, że została „uratowana” przez długoletnie konserwatorium Spears, które żyło pod kontrolą jej ojca Jamiego.

„Widziałem tego człowieka, który naprawdę troszczył się i naprawdę dbał o swoją rodzinę i chciał, żeby wszystko było w porządku” – powiedział. „Kiedy Jamie przejął władzę, sprawy się uspokoiły. Uratował jej życie.

Dodał: „Trudno było oglądać, trudniej doświadczyć, obserwowanie, jak moi chłopcy przechodzą, jest trudniejsze niż cokolwiek innego. To było trudne. To najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek musiałem zrobić w moim życiu”.

Rasowe posty: Federline powiedział DailyMail.com w sierpniu, że często przeprasza swoich synów za wszelkie skutki, jakie otrzymują, gdy Spears publikuje rasistowskie selfie online.

Rasowe posty: Federline powiedział DailyMail.com w sierpniu, że często przeprasza swoich synów za wszelkie skutki, jakie otrzymują, gdy Spears publikuje rasistowskie selfie online.

Federline powiedział, że udzielił wywiadu, aby pomóc Spears zrozumieć, przez co przechodzą jej synowie, ponieważ nadal trafia na nagłówki gazet na wielu frontach.

„Gdyby był sposób – w jakikolwiek sposób – mógłbym powiedzieć coś, co mógłbym otworzyć [Britney’s] oczy – ale jeszcze tego nie znalazłem” – powiedział. „Czuję, że gdybym go znalazł, rozmawiałbym przez telefon, próbując jej powiedzieć.

W wywiadzie mówił o burzliwych ramach czasowych, w których Spears miała wiele spraw publicznych i otrzymała wyłączną opiekę nad ich synami, zanim rozpoczęła się jej konserwacja.

„Tak wiele różnych rzeczy wydarzyło się w krótkim czasie” – powiedział. „Wszystko przyszło do głowy i nie sądzę, żeby ktokolwiek wiedział, co robić. Jak ktoś może cię przygotować?

Uwaga: Jayden (R) krytycznie odnosiła się do jej postów w mediach społecznościowych w wywiadzie, mówiąc: „To prawie tak, jakby musiała opublikować coś na Instagramie, aby zwrócić na siebie uwagę”;  Na zdjęciu w 2018 r.

Uwaga: Jayden (R) krytycznie odnosiła się do jej postów w mediach społecznościowych w wywiadzie, mówiąc: „To prawie tak, jakby musiała opublikować coś na Instagramie, aby zwrócić na siebie uwagę”; Na zdjęciu w 2018 r.

Powiedział, że jego synowie mają „wiele pytań dotyczących” przeszłości Britney i problemów związanych z konserwatorium.

„Nie wiem, czy mogę odpowiedzieć za wszystkie z nich, ale próbowałem im tylko wyjaśnić, że twoja mama potrzebuje pomocy, wiesz, a ludzie byli w grze, aby spróbować to ulepszyć”. ‘ powiedział.

Federline poślubił Spears w październiku 2004 r., a Spears złożył wniosek o rozwód w listopadzie 2006 r. W sierpniu 2013 r. Wymienił śluby z obecną żoną Victorią Prince, 39 lat.

Jest ojcem sześciorga dzieci: córek Jordan (11) i Peyton (8) z żoną Victorią Prince; syn Kaleb, 18 lat, i córka Kori, 20 lat, z jego związku z Sharem Jacksonem.

Leave a Comment