Kanye West przeprasza za fałszywe roszczenia George’a Floyda po utracie Adidasa – Rolling Stone

„Chcę przeprosić, bo Bóg pokazał mi, co robi Adidas, co robią media, wiem, jak to jest mieć teraz kolano na szyi” – powiedział raper paparazzi.

Kanye West mówił z paparazzi w piątek wieczorem, gdzie powiedział, że nie zdawał sobie sprawy, że jest być antysemitą i przeprosił fałszywie twierdzi George Floyd zmarł z powodu fentanylu zamiast uduszenia się Floyda, gdy policjant położył kolano na jego szyi, powodując jego śmierć.

Kiedy paparazzi skonfrontowali się z Zachodem na temat jego antysemickich wypowiedzi, powiedział, że nie zdaje sobie sprawy, że to, co mówi, było uważane za antysemickie i że po mediacji z Adidasem, który oficjalnie zerwane więzy doszedł do kilku realizacji z raperem i stał się „upokorzony”. W swoim zawiłym wywiadzie, w którym wydawał się wygłaszać oświadczenia, odprowadzając ich z powrotem, dodał: „Kiedy widzę to wideo jako czarnego mężczyznę, boli. I wiem, że policja atakuje, a Ameryka jest ogólnie rasistowska” – powiedział za pośrednictwem paparazzi HipHopDX. „I rozumiem, że kiedy powiedzieliśmy Black Lives Matter, ten pomysł sprawił, że czuliśmy się razem dobrze jako ludzie, prawda?”

Dodał: „Kiedy zakwestionowałem śmierć George’a Floyda, zraniło to moich ludzi” – kontynuował. „Chcę przeprosić. Ponieważ Bóg pokazał mi, co robi Adidas, co robią media, wiem, jak to jest mieć teraz kolano na szyi.

„Więc dziękuję Ci Boże za upokorzenie mnie i poinformowanie mnie, jak to było naprawdę. Bo jak można upokorzyć najbogatszych Murzynów, nie czyniąc z nich miliarderów przede wszystkim na podstawie jednego komentarza?

W zeszłym tygodniu West nie przeprosił za swoje antysemickie uwagi podczas wywiadu z Piersem Morganem.

Tymczasem rodzina George’a Floyda przygotowuje 250 milionów dolarów pozew przeciwko Westowi za jego bezpodstawne roszczenia.

Kontrowersyjne komentarze Westa doprowadziły do ​​masowego exodusu marek i firm, które rozstały się z raperem. Gigant agencji talentów CAA go upuścił w tym tygodniu i był opuszczony przez takich jak Balenciagai bankowość gigant JP Morgan Chase. Jego całkowity majątek wypadło ze zgłoszonych 2 do 500 milionów dolarów po tym, jak Adidas zerwał z nim stosunki.

Leave a Comment