Kanye West pozwał salon w Miami za złamanie umowy

Kanye West

Kanye West

AP

Konsekwencje dla Kanye Westa trwają — w Miami.

Po rażących antysemickich komentarzach rapera w mediach społecznościowych, główne marki, w tym Adidas, Balenciaga i Gap, zerwały z nim kontakty.

„Jestem dziś trochę śpiący, ale kiedy się obudzę, idę na śmierć con 3 O ŻYDOWSKICH LUDZIACH”, West niewytłumaczalnie napisał na Twitterze 9 października, a potem stało się szybko się rozplątują.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kanye West spędza czas z sobowtórem Kim Kardashian w Miami

Gwiazdy takie jak Reese Witherspoon, Sarah Silverman i Howard Stern publicznie go potępiły. Wielkie firmy, z którymi współpracował od lat, zrywały więzi. Jego agent pozwolił mu odejść. Skechers zwolnił go ze swoich biur korporacyjnych w Los Angeles kiedy najwyraźniej pojawił się niezapowiedziany i nieproszony.

Teraz West jest pozwany w Magic City za złamanie umowy. Były Kim Kardashian najwyraźniej to zrobił Powierzchnia salonu wystawowego w Design District brudne. „Galeria, powierzchnia handlowa, studio treści i przestrzeń aktywacyjna” twierdzą, że w pozwie złożonym w poniedziałek w południowym sądzie okręgowym na Florydzie West nigdy nie zapłacił należnych 145 813 dolarów.

W dokumentach przejrzanych przez Miami Herald artysta „Gold Digger” podobno zarezerwował miejsce na około miesiąc jako studio nagraniowe w styczniu, ale potem rzekomo wycofał się z umowy i usztywnił ludzi.

Faktura obejmowała dzienną opłatę za wynajem, zakup krzeseł biurowych, akcesoriów domowych i nagłośnienia, a także czas naliczony na dostosowanie przestrzeni do „życzeń, specyfikacji i kolorystyki” Ye.

CZYTAJ WIĘCEJ: Imprezy Kanye Westa w Miami po koncercie Dondy

Według dokumentów pracownicy Surface zasadniczo wywrócili całe miejsce do góry nogami, przenosząc meble, wyposażenie i ponad 20 dzieł sztuki o wartości prawie 50 milionów dolarów.

„Mój klient zasadniczo przekształcił swoje studio artystyczne w ciągu nocy w studio nagraniowe dla Ye i towarzyszących mu artystów”, mówi Jonathan Smulevich, lokalny prawnik w firmie Lowy and Cook, reprezentujący firmę macierzystą Surface Media, Surface Media. „Przez cały czas żadna prośba nie była zbyt duża ani zbyt mała — poprosiłeś, a oni dostarczyli — a mój klient poniósł znaczne koszty i wydatki związane z dostawą.

Mówi się, że suma, którą powinien być należny 45-letniemu weteranowi rankingu, to dla niego niewielka fasola, ale pieniądze mogą szybko się skończyć. Z powodu tego strasznego skandalu, który wydaje się wcale nie ustępować, West nie ma już statusu miliarderawedług Forbesa.

Kolejny drobny haczyk: West nie ma obecnie reprezentacji. Kancelaria prawna pochodząca z Atlanty Brązowy Rudnick — który słynnie wygrał sprawę o zniesławienie Johnny’ego Deppa przeciwko Amber Heard — nie współpracował z nim od czasu sporu.

TAk złap jedną przerwęw środku tej katastrofy: TMZ donosi, że rodzina George’a Floyda postanowiła nie spoliczkować go pozwem o wartości 250 milionów dolarów po tym, jak Weston twierdził w usuniętym teraz podcaście Revolt, że mężczyzna z Minneapolis zmarł z powodu fentanylu, a nie działań byłego policjanta Dereka Chauvin, skazany za morderstwo Floyda.

Pomógł oczywiście list o zaprzestaniu działalności.

Amanda Rosa przyczyniła się do powstania tego raportu.

Ta historia została pierwotnie opublikowana 27 października 2022 17:00

Madeleine Marr, reporterka wiadomości o celebrytach i czasie rzeczywistym, pracuje w The Miami Herald od 2003 roku. Poruszała takie tematy, jak podróże, moda i jedzenie. Pomogła założyć People Page w 2007 roku, uczestniczyła w wydarzeniach na czerwonym dywanie, ceremoniach wręczania nagród i komunikatach prasowych; wywiady z niektórymi z największych nazwisk w showbiznesie; i prowadzenie własnego programu online. Pochodzi z Nowego Jorku i ma dwie córki.

Leave a Comment