Kanye West komentuje konsekwencje swoich antysemickich wypowiedziCNN

Po tygodniu finansowych następstw antysemickich wypowiedzi w mediach społecznościowych i w wywiadach, Kanye West wypowiada się na temat tych myśli, a także tego, co powiedział o George Floyd i Black Lives Matter.

W chaotycznym 16-minutowym filmie udostępnionym przez użytkownika Nagrania WmgLab na YouTube W sobotę artysta wydaje się przemawiać do tłumu paparazzi i gapiów zebranych przed budynkiem, gdy wychodzi.

„Wydaje mi się, że Adidas czuł, że wszyscy się na mnie szykują, że mają prawo po prostu wziąć moje projekty” – powiedział West niewielkiemu tłumowi.

„Czuję, że Bóg mnie teraz upokarza” – kontynuował. „Ponieważ dzieją się dwie rzeczy. Wiele razy, kiedy mówiłem „Jestem najbogatszym czarnym mężczyzną”, to była obrona, której używałem do rozmowy o zdrowiu psychicznym. …To, co się teraz dzieje, to to, że jestem pokorny.

West odpowiedział na jego sugestię va niedawny wywiad podcastu o śmierci George’a Floyda było spowodowane stosowaniem fentanylu.

„Kiedy pojawił się pomysł Black Lives Matter, zjednoczyliśmy się jako ludzie” – powiedział. „Więc powiedziałem to i zakwestionowałem śmierć George’a Floyda, to zraniło moich ludzi. To krzywdziło czarnych. Więc chcę przeprosić za zranienie ich [sic] ponieważ teraz Bóg pokazał mi, co robi Adidas i co robią media, wiem, jak to jest mieć teraz kolano na szyi. Więc dziękuję Ci Boże za upokorzenie mnie i poinformowanie mnie, jak to naprawdę było. Bo jak najbogatszy czarny człowiek kiedykolwiek mógł zostać upokorzony, nie stając się miliarderem na oczach wszystkich z komentarzy?

West omówił również swoje „wyczerpanie” spowodowane reakcją na noszenie czapki MAGA, która została „błędnie zdiagnozowana” jako zaburzenie zdrowia psychicznego, oraz odmowa przyjmowania leków, które, jak powiedział, zabrałyby mu „jedną pigułkę” przez Michaela Jacksona lub Książę. .

„W takim czasie jak ten, gdybym był teraz na lekach, jedna pigułka mogłaby się zmienić i znowu byłby to Michael Jackson lub Prince” – powiedział West.

Był też porównywany do Emmett Tillktóry został brutalnie zlinczowany w 1955 roku w wieku 14 lat i powiedział, że czasami czuł się jak Malcom X i Martin Luther King, Jr.

„Po prostu się nie boję. – Kropka – powiedział West w odpowiedzi na pytanie, czy ktoś z tłumu nie martwi się, że zrujnował swoje dziedzictwo. „Bóg żyje”.

Protestujący antysemiccy odwoływali się do Zachodu na wzniesionych tablicach Los Angeles w ostatni weekend oraz Jacksonville, Floryda w ten weekend. West nie przeprosił za swoje antysemickie uwagi w filmie, ale wydawał się próbować zdystansować się od jakiejkolwiek „grupy nienawiści”.

„Nie przynależę do żadnej grupy nienawiści” – powiedział West, kończąc swoje uwagi modlitwą. „Jeśli jakaś nienawiść spotyka Żyda, to nie jest związana (gestykuluje do siebie), ponieważ żądam, aby wszyscy chodzili w miłości”.

Leave a Comment