Kanye West jest eskortowany z biur Skechers, mówi firma

Firma obuwnicza Skechers powiedziała późną środą, że Kanye West przybył do swoich biur w Los Angeles „niezapowiedziany i nieproszony”, a następnie został wyprowadzony z budynku, w którym próbował sfilmować.

„Ponieważ Ye był zaangażowany w nieautoryzowane filmowanie, dwóch dyrektorów Skechers wyprowadziło go i jego grupę z budynku po krótkiej rozmowie” – powiedziała firma. powiedział w oświadczeniuodnosząc się do Mr. Westa pod imieniem, pod którym jest również znany.

„Skechers nie rozważa i nie ma zamiaru współpracować z Zachodem” – dodano w oświadczeniu. „Potępiamy jego ostatnie dzielące uwagi i nie tolerujemy antysemityzmu ani żadnej innej formy mowy nienawiści”.

Próby dotarcia do przedstawiciela Ye nie od razu zakończyły się sukcesem.

W oświadczeniu Skechers nie podał żadnych dalszych szczegółów dotyczących rozwoju sytuacji.

Odcinek pojawia się w burzliwym czasie dla Ye, rapera i projektanta, który był powszechnie potępiane i porzucane przez partnerów korporacyjnych nad serią niedawnych prowokacji, w tym wypowiedzi antysemickich. W ciągu ostatniego miesiąca Ye nosił koszulę z napisem „White Lives Matter”, hasłem kojarzonym z białymi rasistami, i tweetował, że pójdzie na „śmierć con 3 NA LUDZIE ŻYDOWSKIM”.

ORAZ Aaron Donald Los Angeles Rams i Jaylen Brown z Boston Celtics powiedział na Twitterze, że zrywa kontakty z Donda Sports, agencją marketingową Ye, z powodu antysemickich komentarzy.

Leave a Comment