Joshua Primo rzekomo obnażył się przed kobietami

Zwolnienie osłony San Antonio Spurs Joshua Primo – wybór nr 12 w projekcie NBA 2021 – wynikał z wielu domniemanych przypadków, w których narażał się na kobiety, źródła powiedziały ESPN w sobotę.

Decyzja o uwolnieniu Primo w piątek wieczorem była nagła i szokująca i mówiła o powadze problemów związanych z obiecującym 19-latkiem.

Zespół niedawno wybrał opcję 4,3 miliona dolarów na 2023-24 na kontrakcie Prime, co wskazuje na poziom zaufania do swojej przyszłości z franczyzą.

Wiele drużyn NBA jest zaintrygowanych talentem i potencjałem Primo, ale szukają pełniejszego zrozumienia sytuacji, ponieważ rozważają złożenie wniosku o Primo, zanim wyczyści on zwolnienia i zostanie wolnym agentem w poniedziałek po południu, podają źródła.

Aby przejąć Primo, zespół potrzebowałby dostępnej przestrzeni lub wyjątku w obrocie na tyle znaczącego, aby pochłonąć jego pensję w wysokości 4,1 miliona dolarów w tym roku. Jest również winien 4,3 miliona dolarów w ramach kontraktu na lata 2023-2024.

W oświadczeniu dla ESPN w piątek wieczorem Primo potwierdził potrzebę dalszego „pełniejszego leczenia zdrowia psychicznego”.

„Wiem, że wszyscy jesteście zaskoczeni dzisiejszym ogłoszeniem” – powiedział Primo w oświadczeniu. „Szukałem pomocy, aby poradzić sobie z wcześniejszą traumą, której doświadczyłem, i teraz wykorzystam ten czas, aby bardziej skupić się na moim leczeniu zdrowia psychicznego. Mam nadzieję, że będę mógł w przyszłości omówić te kwestie, aby pomóc innym, którzy ucierpieli”. w podobny sposób. W tej chwili cenię sobie prywatność.

Primo zdobył średnio 5,9 punktu w 54 meczach kariery ze Spurs, w tym 16 startów jako debiutant.

Zagrał w pierwszych czterech meczach Spurs w tym sezonie, zdobywając średnio 7 punktów z ławki. Primo nie zagrał w środowej porażce z Minnesota Timberwolves i został wymieniony na piątkowy mecz u siebie z Chicago Bulls, zanim został zwolniony około godziny przed napiwkiem.

„Mamy nadzieję, że w dłuższej perspektywie ta decyzja będzie służyła najlepszym interesom organizacji i Joshua” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Spurs RC Buford.

Leave a Comment