John Kerry stanowczo zaprzecza doniesieniom, że planuje opuścić administrację Bidena

Specjalny Wysłannik Prezydenta ds. Klimatu (SPEC) John Kerry nie ma planów opuszczenia administracji Bidena.

W czwartek zaczęły się pogłoski, że Kerry planuje zakończyć swoją służbę w Białym Domu Biden, co skłoniło i raport od Axios.

RYBAK UWAŻA, ŻE WIELE GATUNKÓW, KTÓRE UPADŁY ZE ZMIANĄ KLIMATU, MOŻE ZNIKNĄĆ NA STANIE

Powołując się na anonimowe źródła zbliżone do SPEC, Axios poinformował, że Kerry „aktywnie rozważa opuszczenie administracji Bidena po przyszłomiesięcznym szczycie COP27”.

Raport dalej twierdził, że Kerry „potrzebował porady” od bliskich mu osób, jak postępować z jego… aktywizm klimatyczny z sektora prywatnego.

TAJNE BIURO KLIMATYCZNE JOHNA KERRY OMÓWIŁO PLAN BEZ PAPIERU, POKAŻ E-MAILE

PRZECZYTAJ W APLIKACJI FOX NEWS

Obóz Kerry stanowczo zaprzeczył jakimkolwiek plotkom, że planuje odejść, nazywając to „bezpodstawnymi spekulacjami”.

„Nie mogę tego wystarczająco podkreślić: sekretarz Kerry nie planuje odejść, a jego jedynym celem jest COP27, kropka, a wszystko inne to bezpodstawne spekulacje” – Whitney Smith, dyrektor ds. Komunikacji w Biurze Specjalnego Przedstawiciela Prezydenta ds. Zmian Klimatu , powiedział Fox News. .

2022 Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatuznana również jako COP27, to międzynarodowa konferencja poświęcona zagadnieniom związanym ze zmianami klimatycznymi.

Kerry, główny człowiek Polityka klimatyczna USA i negocjacji, jest kluczową postacią w składzie COP27 i wyraził entuzjazm dla tegorocznej konferencji.

OBEJRZYJ: PROTESTERY PRZECIWOLEJOWE W LONDYŃSKICH MALARNIACH BENTLEY, FERRARI, BUGATTI

Nowy brytyjski premier Rishi Sunak nie weźmie udziału w światowym szczycie klimatycznym ONZ COP27, ogłosił w czwartek jego rząd, ponieważ wymaga to jego uwagi.

„Premier nie powinien uczestniczyć w szczycie w Egipcie z powodu innych pilnych zobowiązań krajowych, w tym przygotowań do jesiennego oświadczenia”, powiedział rzecznik Downing Street, dodając, że Wielka Brytania była „całkowicie zaangażowana we wspieranie COP27 i przewodzenie międzynarodowe działania w walce ze zmianami klimatu”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Sunak poświęci swój czas na radzenie sobie z kryzysem budżetowym oraz znalezienie stabilności gospodarczej i wiarygodności po upadku gospodarki Wielkiej Brytanii zamieszanie pod jego poprzedniczką Liz Truss, która planowała wziąć udział w szczycie, jeśli pozostanie na stanowisku premiera. W ten sposób opóźnił wydanie planowanego jesiennego budżetu, który wymaga przepracowania.

Leave a Comment