Jim Irsay poprowadził szarżę za Matta Ryana w Colts

Jim Irsay położył ręce na kole personelu Colts w kluczowych momentach tego roku. Dziewięć miesięcy po tym, jak właściciel nalegał Carson Wentz bycie Colts raz na zawsze, doprowadziło do Zastępca Wentza jest na ławce.

W ciągu ostatnich kilku tygodni lotu Irsay Chris Ballard oraz Frank Reich Wiem, że była potrzebna zmiana u rozgrywającego, donosi Zak Keefer z The Athletic, zauważając, że Ballard miał ławkę na pokładzie Matt Ryan dla Sam Ehlinger zanim Reich doszedł do tego wniosku (wymagana subskrypcja).

Wskazując, że pozycja rozgrywającego stanowi wyjątek od polityki Irsay polegającej na pozwalaniu Ballardowi i Reichowi na prowadzenie show, Keefer dodaje spotkanie w niedzielę wieczorem – podobne do szczyt Irsay-Ballard-Reich krótko po upadku Colts’ Week 18 w Jacksonville – doprowadziło to do wezwania do zdegradowania Ryana. Skręcone ramię Ryana odsunie go na bok w tygodniu 8, ale wkrótce będzie zdrowym wsparciem po raz pierwszy od sezonu 2005 w Boston College. 12 strat Ryana – dziewięć przechwytów, trzy przegrane fumble – prowadzi w lidze.

Wezwanie Irsay pojawia się również kilka miesięcy później nakazał Ballard dokończyć transakcję dla Ryanaktóry Falcons rozdał Colts w trzeciej rundzie w 2022. Indianapolis spędził ponad tydzień między transakcjami Wentza i Ryana, omawiając transakcję Jameis Winston w dniach między tymi ruchami. Ale kiedyś Sokoły Deshaun Watson rozpoczęły się zaloty, utworzyła się ścieżka między Ryanem i Indym.

Colts wymienili się zawodnikiem pierwszego rzutu i dwiema trzecimi, aby sprowadzić swoje dwa poprzednie początkowe QB, chociaż odzyskali znaczną wartość, wysyłając Wentza do Waszyngtonu poza sezonem. Indianapolis zmieni się teraz w byłego gracza z szóstej rundy, który ma zająć pozycję w grze.

Wybierz zwiadowców, z którymi się komunikowałeś Albert Breer z SI.com wierzy, że ramię Ryana zostało postrzelone i Mike Florio z Pro Football Talk wskazuje na gwarancje kontuzji Ryana jako powód, dla którego Colts odchodzą od niego po siedmiu meczach. źrebaki zrestrukturyzowałem kontrakt Ryana w tym okresie poza sezonem, podnosząc jego limit w 2023 r. do 35,2 miliona dolarów. Ryan otrzyma w przyszłym roku gwarancję 12 milionów dolarów, ale dodatkowe 7,2 miliona dolarów będzie pochodziło z gwarancji kontuzji, jeśli 37-letni podopieczny nie zda egzaminu fizycznego w trzecim dniu draftu w 2023 r., dodaje Florio. Bonus Ryana w wysokości 10 milionów dolarów na rok 2023 jest również gwarantowany za kontuzje, co prowadzi do wysiłków Colts, aby zapakować swój starter numer 1 na 2022 rok.

Colts kontynuują swoją pod górę walkę w nadchodzących latach Andrzej Szczęściarzprzejście na emeryturę w sierpniu 2019 r. Po przejęciu Ryana dołączyli do Broncos i Commanders, aby rozpocząć szósty rozgrywający w tygodniu 1 w ciągu sześciu lat. Od czasu fuzji AFL-NFL w 1970 roku mniej niż 10 drużyn przeszło taki obrót QB1. Indianapolis przedłuży tę passę do siedmiu w przyszłym sezonie. Tylko dwa zespoły po fuzji — Chargers z lat 1987-93 i Browns z lat 2013-19 — miały naprzemiennie różne początkowe QB w tygodniu 1 przez siedem kolejnych lat. Ehlinger, który jeszcze nie rzucił przepustki w sezonie zasadniczym, będzie starał się być tym starterem.

Leave a Comment