Jim Harbaugh nazywa Jamesa Franklina „liderem” „drugiego” przepychania tunelu Michigan-Penn State

Obrazy Getty

Niesławny teraz „tunelowy kęs” między Michigan oraz Penn State po prostu nie umrze. Chociaż zwycięstwo Wolverines 41-17 nad Nittany Lions nastąpiło 15 października, trenerzy Jim Harbaugh i James Franklin nadal rzucają się w oczy po tym, jak ich drużyny wdały się w bójkę do przerwy w tunelu szatni pod stadionem Michigan z trenerami i ochroną. zespół dokłada wszelkich starań, aby rozdzielić graczy.

Emocje rozlały się po tym incydencie, a w poniedziałek Harbaugh oskarżył Franklina za (w jego opinii) nakłanianie do wymiany zdań, stojąc w tunelu zamiast iść do szatni dla gości.

„Naprawdę mam większą rybę do smażenia niż opinia Franklina w przerwie meczu z ostatniego meczu” Harbaugh powiedział dziennikarzom. „Wszystko, co musisz zrobić, to wejść do ich szatni. Na przykład całkiem wyraźnie widać, że całkowicie się zatrzymali. Nie pozwolili nam wejść do tunelu. ”. pokoje. ORAZ [Franklin] wyglądał, jakby był prowodyrem całej sprawy. Mam większe ryby do smażenia, niż martwić się o takie jęczenie.

Dodatkowym problemem jest fakt, że Michigan Stadium ma tylko jeden tunel, przez który obie drużyny mogą dostać się do swoich szatni, co zwykle powoduje, że drużyna gości kieruje się przed Wolverines. Według Franklina, nie było wystarczająco dużo czasu między zespołami, kiedy weszli do tunelu w przerwie.

„Naprawdę powinna istnieć polityka, w której pierwszy zespół, który wejdzie, ma bufor” Franklin powiedział w zeszłym tygodniu. „Jeśli nie, ten zespół zacznie rozmawiać z tym zespołem, zaczną gadać w tę i z powrotem i stanie się coś złego. Wszystko to musi być [is] dwuminutowy lub jednominutowy bufor między dwoma zespołami”.

Penn State odmówił komentarza, zapytany przez CBS Sports o uwagi Harbaugha. Oto wideo z incydentu. Sędzia dla siebie.

Obie drużyny zagrają dopiero w przyszłym roku, ale jeśli połączą siły na imprezie charytatywnej lub pojawią się na Big Ten Media Days tego samego dnia następnego lata, będzie fascynujące usłyszeć rozmowę między nimi. .

Leave a Comment