Jennifer Aniston skonfrontowała się z Matthew Perrym na temat jego nadużywania substancji w latach Friends’CNN

Matthew Perry nadal dzieli się szczerymi chwilami ze swojej długiej podróży do trzeźwości i zmagań, z jakimi się zmagał podczas występu w programie „Friends” NBC, gdy kiwał się między uzależnieniami od Vicodinu i alkoholu.

We fragmencie swojej nowej książki „Przyjaciele, kochankowie i wielka zła rzecz” Perry opowiada, jak wizyta partnerki Jennifer Aniston w jego przyczepie uświadomiła mu, że jego tajne zachowanie związane z piciem nie było tak tajne.

„Wiem, że pijesz”, Perry, teraz 53-letni, powiedział we pamiętniku, we fragmencie wydanym Czasy Londynu.

„Przezwyciężyłem ją dawno temu – czułem się dobrze, odkąd zaczęła spotykać się z Bradem Pittem – i dokładnie zorientowałem się, jak długo patrzeć na nią bez niezręczności, ale wciąż konfrontacja z Jennifer Aniston była druzgocąca. I byłem zdezorientowany – kontynuował.

“‘Jak możesz powiedzieć?’ Powiedziałem. Nigdy nie pracowałem pijany. „Próbowałem to ukryć…”

W innym miejscu w klipie Perry wspomniał, że „nigdy” nie pracował ani nie był pijany (chociaż jest „zdecydowanie skacowany”), i powiedział, że jego koledzy z obsady byli w dużej mierze powodem, dla którego był w stanie funkcjonować jako członek zespołu „Przyjaciele”, który odniósł ogromny sukces. . i jak się „gromadzą” [him] itp [him] up” jako ranny pingwin wspierany przez inne pingwiny.

„Byłem rannym pingwinem, ale byłem zdeterminowany, aby nie pozwolić tym niesamowitym ludziom i temu pokazać się” – napisał.

Ale tego dnia w przyczepie Perry’ego Aniston powiedział mu bez ogródek, że nic mu nie ujdzie na sucho.

„Czujemy to”, powiedziała na swój własny, dziwny, ale kochający sposób, a liczba mnoga „my” uderzyła mnie jak młot kowalski” – napisał Perry.

„Wiem, że piję za dużo”, powiedziałem, „ale nie wiem dokładnie, co z tym zrobić”.

Gwiazda „Whole Nine Yards” opisuje również w nowej książce, jak jego waga gwałtownie się wahała z powodu tabletek, które wywoływały mdłości i tłumiły apetyt, lub alkoholu, który powodował wzdęcia.

„Możesz prześledzić trajektorię mojego uzależnienia, mierząc moją wagę z sezonu na sezon — kiedy mam wagę, to alkohol; kiedy jestem chudy, to pigułki. Kiedy mam kozią bródkę, to jest dużo pudru.

Perry odniósł się nawet do konkretnych punktów w 10-sezonowym serialu i nakreślił czytelnikom, co działo się z jego uzależnieniem w tym czasie.

„Pod koniec trzeciego sezonu spędziłem większość czasu zastanawiając się, jak zdobyć 55 Vicodin dziennie – musiałem mieć 55 każdego dnia, inaczej byłbym chory. To była praca na pełen etat: telefonowanie, wizyty u lekarzy, udawanie migreny, znajdowanie krzywych pielęgniarek, które dałyby mi to, czego potrzebowałem” – napisał Perry.

Aktor on niedawno powiedział w końcu jest gotowy, aby podzielić się swoimi doświadczeniami, teraz, gdy bezpiecznie znalazł się po drugiej stronie uzależnienia.

„Chciałem się tym podzielić, kiedy byłem bezpieczny przed ponownym wejściem na ciemną stronę wszystkiego” – powiedział Perry People o książce. „Musiałem poczekać, aż będę całkiem bezpiecznie trzeźwy – i z dala od aktywnej choroby alkoholizmu i uzależnienia – aby to wszystko zapisać. A najważniejsze było to, że byłem prawie pewien, że pomoże to ludziom”.

“Friends, Lovers and the Big Awful Thing” Matthew Perry’ego zostanie opublikowany przez Headline 1 listopada.

Leave a Comment