Jaxon Smith-Njigba, Cameron Brown wśród 15 Buckeyes niedostępnych w meczu Ohio State z Penn State

We wtorek Ryan Day powiedział, że „plan” zakładał, że Jaxon Smith-Njigba zagra przeciwko Penn State. Sprawy nie poszły zgodnie z planem.

Junior z szerokiego odbiornika z Ohio State jest jednym z 15 Buckeye’ów wymienionych jako niedostępnych na sobotni mecz z Nittany Lions w Happy Valley, co oznacza, że ​​Smith-Njigba opuści swój piąty mecz w ośmiu meczach w tym sezonie.

RAPORT STANU OHIO DLA PSU

NIEDOSTĘPNE

WR JAXON SMITH-NJIGBA
CB CAMERON BRĄZOWY
Z KOURTEM WILLIAMSEM
WR CALEB BURTON
RB TC CAFFEY
RB EVAN PRYOR
DE MITCHELL MELTON
WR KAMRYN BABB
Z OMARI ABOR
LB TERADJA MITCHELL
TY JOE ROYER
CB LLOYD MCFARQUHAR
LS BRADLEY ROBINSON
WR CORBAN CLEVELAND
LB JALEN PACE

Po doznaniu kontuzji ścięgna podkolanowego na początku sezonu, Smith-Njigba zagrał tylko w jednym z pięciu kolejnych meczów, po czym wrócił do gry przeciwko Iowa po tygodniu pożegnania. Ale po zdobyciu tylko jednego podania na siedem jardów, Smith-Njigba opuścił grę w drugiej kwarcie, mocno faworyzując kontuzjowaną nogę.

Day powiedział po meczu, że Smith-Njigba, który przed wyrzuceniem zagrał 22 snapy w pierwszej połowie, wyczerpał swoją „liczbę rzutów” i naprawdę chciał wrócić do gry.

„Zawsze próbował tam wrócić. Jest konkurentem i ciężko mu było nie być tam więcej.” Dzień powiedział wtorek. „Ale chcieliśmy mieć pewność, że utrzymamy tę liczbę w okolicach 20 i nie będziemy jej ponownie umieszczać.

Jednak rekordowy rekord nie powróci w tym tygodniu, a jego zdrowie pozostanie pytaniem, gdy Ohio State wejdzie w ostatni miesiąc swojego regularnego sezonu.

Również w tym tygodniu rozpoczyna się dla Buckeyes linebacker Cameron Brown, który opuści swój czwarty mecz w ciągu ostatnich pięciu, ponieważ nadal zmaga się z kontuzjami. Brown ostatnio grał przeciwko Michigan State przed tygodniem Buckeye pa. JK Johnson wystartował pod nieobecność Browna w meczu z Iowa, a jego kolega z narożnika Jordan Hancock jest również kandydatem do rozegrania znaczących snapów po swoim debiucie w sezonie przeciwko Iowa.

Bradley Robinson rozpoczynający długiego lucjana nie nadaje się po męce Buckeye’ów pozorna kontuzja kolana w ostatni weekend przeciwko Iowa. Day nie odniósł się do powagi kontuzji Robinsona, gdy został zapytany we wtorek, ale powiedział, że drugi specjalista Mason Arnold prawdopodobnie pozostanie opcją, aby zastąpić siódmego roku seniora.

Kapitan Buckeye, Kamryn Babb, pozostaje niedostępny w tym tygodniu, podobnie jak między innymi Teradja Mitchell, Joe Royer i Kourt Williams.

Weteran defensywy i kapitan Buckeye Tyler Friday, który opuścił ostatnie trzy mecze Ohio State z powodu kontuzji, wraca do gry przeciwko Penn State.

Leave a Comment