James Corden przyznaje, że robi „niegrzeczne”, „nieprzyzwoite” uwagi na temat Balthazara

Komentarz

James Corden stanął przed wyborem, gdy był gospodarzem pierwszego odcinka swojego „Late Late Show” od zeszłego tygodnia, kiedy stał się centrum kontrowersji po tym, jak właściciel nowojorskiej restauracji oskarżył go o nadużycia wobec swoich pracowników.

Śmiesznik „Carpool Karaoke” zrobił po trochu jedno i drugie, choć przyznał się do bycia „niegrzecznym” i niegrzecznej uwagi do kelnera, który przyniósł jego żonie niewłaściwie przygotowany posiłek w Balthazar, co właściciel Keith McNally opisał na Instagramie. post w zeszłym tygodniu.

„Kiedy popełnisz błąd, musisz wziąć odpowiedzialność” – powiedział Corden we wstępie do swojego programu CBS, który wyemitowano we wtorek rano.

TL; Relacja DR z dramatu otaczającego nocnego gospodarza rozpoczęła się w zeszły poniedziałek, kiedy McNally, który ma reputację prowokatora, ogłosiła na Instagramie że zakazał Cordenowi wstępu do swojego bistro Balthazar na Manhattanie. Restaurator opisał dwa przypadki, w których komik rzekomo obraził swój personel, w tym niedawną wizytę, podczas której Corden rzekomo krzyczał na kelnera przy posiłku swojej żony. omlet z całego jajka który nie został wykonany zgodnie z instrukcją.

James Corden odesłał omlet z żółtkiem – więc próbowaliśmy go zrobić

Corden, powiedział McNally, odesłał omlet, ponieważ zawierał niewielką ilość białka jaja. Kuchnia zmieniła miskę, ale odesłała ją z powrotem do góry, co skłoniło Cordena do krzyku. „Nie możesz wykonywać swojej pracy! Nie możesz wykonywać swojej pracy!”, powiedział Corden, według McNally, który cytował relację kierownika z incydentu. „Może powinienem iść do kuchni i sam zrobić tego omleta!”

Jednak kilka godzin po pierwszym poście McNally’ego wszystko wydawało się nie tak, gdy napisał, że Corden przeprosił i został mile widziany z powrotem.

Ale pokój nie trwał długo: w wywiadzie dla New York Times opublikowanym w czwartek, Corden wydawał się zaprzeczyć tym zarzutom. „Nie zrobiłem nic złego, na żadnym poziomie” – powiedział, zachęcając McNally’ego do wznowienia swojej wołowiny. „Jeśli pójdzie o krok dalej i przeprosi 2 serwery, których obraził, pozwolę mu jeść za darmo w Balthazar przez następne 10 lat” – napisał McNally.

W swoim otwierającym monologu we wtorek Corden przedstawił bardziej niewinny opis sceny, niż sugerował McNally. Powiedział, że jego żona określiła, aby omlet był zrobiony ze wszystkimi żółtkami, ponieważ ma „poważną alergię”, co wyjaśnił personel kelnerski.

Corden powiedział, że jego żonie podano jedzenie, na które była uczulona, ​​i odesłano je bez żadnych zakłóceń. „Za trzecim razem jej jedzenie poszło nie tak na stole, w upale chwili sarkastycznie i niegrzecznie zauważyłem, że sam je gotuję” – powiedział. „Jest to komentarz, którego głęboko żałuję.

Corden przedstawił również wyjaśnienie swojego początkowego zaprzeczenia, że ​​zrobił coś złego, sugerując, że zastanowił się nad tym incydentem. „Ponieważ nie krzyczałem, nie krzyczałem ani nie wyzywałem nikogo… Chodziłem po okolicy, myśląc, że nie zrobiłem nic złego, ale prawda jest taka, że ​​tak” – powiedział. „Zrobiłem niegrzeczny komentarz i to było złe. To był niepotrzebny komentarz. To było niegrzeczne dla serwera.”

Corden powiedział, że zadzwonił do McNally, aby o tym porozmawiać i pomyślał, że „oczyszczają powietrze… prywatnie”. Powiedział jednak, że „do tego czasu historia wyszła na jaw i ludzie byli zdenerwowani”.

Nocny gospodarz, który w przyszłym roku opuszcza swój długoletni koncert, zasugerował, że McNally może skorzystać z oferty, która da mu darmowy posiłek.

„Uwielbiam tę restaurację, uwielbiam tamtejszych pracowników i mam nadzieję, że pewnego dnia mi na to pozwolą, więc kiedy wrócę do Nowego Jorku, będę mógł tam pojechać” – powiedział. „I przeproś osobiście, co na pewno zrobię.

Później tego samego dnia McNally uznał „miłosierną” mea culpa Cordena i po raz kolejny wydawało się, że wszystkie toporki zostały zakopane. „Do tego potrzeba prawdziwego mężczyzny” – napisał McNally Post na Instagramie we wtorek po południu. „W przeszłości zachowywałem się dużo gorzej niż Corden, ale nie byłem na tyle mężczyzną, by przeprosić”.

McNally powiedział, że zniósł zakaz spożywania posiłków w Balthazar, który nałożył na Cordena, i zamiast tego, pozornie żartobliwie, zachował jeden. „Zabraniam Balthazara na 2 tygodnie” – napisał. „Ludzie, którzy mieszkają w szklanych domach…”

Ta historia została zaktualizowana.

Leave a Comment