James Corden przeprasza za kontrowersje związane z zakazem restauracji w monologu

James Corden na początku poniedziałkowego odcinka „The Late Late Show” trochę czasu zajęło przyznanie się do niedawnych kontrowersji związanych z jego teraz odwołanym zakazem wstępu do nowojorskiej restauracji Balthazar i przeproszeniem za „niegrzeczny komentarz”, który skierował do personelu restauracji. Corden powiedział, że zrobił tę uwagę „w upale”, po tym, jak jego stół przypadkowo podano jedzenie, na które jego żona miałaby reakcję alergiczną.

„Nie krzyczałem ani nie krzyczałem. Nie wstałem ze swojego miejsca. Nikogo nie wyzywałem ani nie używałem obraźliwych określeń. Chodziłem dookoła myśląc, że nie zrobiłem nic złego, prawda? Ale prawda jest taka, że ​​mam. Zrobiłem niegrzeczny komentarz i to było złe” – powiedział Corden. „To był niepotrzebny komentarz. To było niegrzeczne dla serwera.”

Właściciel Balthazara Keith McNally po raz pierwszy publicznie zakazał Cordenowi wstępu do swojej firmy w zeszłym tygodniu, publikując na Instagramie oświadczenie, że rzekomy dwa oddzielne przypadki niegrzecznego zachowania nocnego gospodarza. Jednak McNally zniósł zakaz po rozmowie telefonicznej z Cordenem, w której komik „głęboko przeprosił”.

„Natychmiast zadzwoniłem do niego i powiedziałem, jak bardzo jestem zdenerwowany, że ktoś został zraniony tym, co powiedziałem. Odbyliśmy dobrą pogawędkę. Docenił ten telefon – powiedział Corden w swoim monologu. „Byłem szczęśliwy, że udało nam się oczyścić powietrze i czułem, że zajmujemy się tym prywatnie. Ale w tym momencie historia się skończyła. Ludzie byli zdenerwowani”.

Corden pochwalił także Balthazara – „Kocham tam, jedzenie, atmosferę, obsługę” – i wyjaśnił, dlaczego nie spieszył się z publicznymi komentarzami na temat tej sytuacji.

„Za każdym razem, gdy mam takie chwile, lubię przyjąć bardzo brytyjskie podejście” – powiedział Corden. „Nigdy nie narzekaj, nigdy nie wyjaśniaj. To właściwie moje motto. Ale jak tata zwrócił mi uwagę w sobotę, powiedział: „Synu, narzekałeś. Więc być może będziesz musiał wyjaśnić: „Słuchaj, kiedy popełnisz błąd, musisz wziąć odpowiedzialność”.

Corden wyraził również nadzieję, że zostanie powitany z powrotem w Balthazar, kiedy odwiedzi Nowy Jork, aby mógł osobiście przeprosić.

Poniedziałkowa transmisja „The Late Late Show” jest pierwszą po krótkiej przerwie w serialu. W ciągu Rozmowa W zeszłym tygodniu Corden powiedział, że planuje rozwiązać spór podczas wieczornego programu.

Leave a Comment