James Corden mówi, że alergia pokarmowa jego żony była powodem jego „nieuprzejmego komentarza” w restauracji w Nowym Jorku

Powodem James CordenWybuch w Nowym Jorku Balthazar sprowadza się do zdrowia jego żony, powiedział.

The Późne późne przedstawienie host zaadresowany zarzuty wniesione przeciwko niemu od właściciela restauracji Keith McNally w poniedziałkowym odcinku jego programu. Po tym, jak Corden przeprosił i powiedział widzom, że nigdy nie miał zamiaru zdenerwować tych w restauracji, odniósł się do „sarkastycznego” komentarza zrobił to, gdy odesłał omlet z żółtkiem — zamówiony przez jego żonę, Julię Carey — z powrotem do kuchni.

W swoim monologu twierdził, że jego żonie podano jedzenie „na które była uczulona” i opisał szereg wydarzeń.

„Więc usiedliśmy, zamówiliśmy, a moja żona wyjaśniła, że ​​ma poważną alergię pokarmową” – powiedział. „Więc kiedy wszyscy przyszli coś zjeść, moja żona dostała jedzenie, na które była uczulona. Ale nie ugryzła ani nic, bez obaw – odesłaliśmy je z powrotem. Wszystko było w porządku”.

Kiedy więcej niż jeden raz poszło nie tak, Corden powiedział: „W ferworze, zrobiłem sarkastycznie niegrzeczny komentarz na temat samodzielnego gotowania. Jest to komentarz, którego głęboko żałuję. Rozumiem trudności, które wiążą się z byciem kelnerem. w restauracjach”.

ZWIĄZANE Z: James Corden mówi: „Nigdy nie chciałem” zdenerwować personelu restauracji, obiecuje osobiście przeprosić

Julia Carey i James Corden przybywają na 10. doroczną galę LACMA Art + Film 2021

Agencja prasowa/NurPhoto/Shutterstock

„Mam taki szacunek i podziw dla każdego, kto wykonuje taką pracę” – dodał. „A zespół w tej restauracji jest taki świetny. Dlatego uwielbiam to miejsce”.

Corden nie powiedział, jaka jest konkretna alergia pokarmowa Careya, a przedstawiciel Corden nie odpowiedział natychmiast na prośbę LUDZI o komentarz.

Aby dowiedzieć się więcej o Jamesie Cordenie, posłuchaj poniższego podcastu PEOPLE Every Day.

Corden przyznał Późny późny pokaz że myślał, że sprawa się skończyła po tym, jak personel przyniósł szampana „w ramach przeprosin”.

„Chodziłem dookoła myśląc, że nie zrobiłem nic złego, prawda? Ale prawda jest taka, że ​​zrobiłem niegrzeczny komentarz i to było złe. To był niepotrzebny komentarz. To było niegrzeczne dla serwera” – powiedział. powiedział.

Po tym, jak właściciel McNally opublikował raport o zachowaniu Cordena, a następnie zakazał mu wstępu do restauracji, Corden powiedział, że „natychmiast” uzyskał swój numer telefonu, aby omówić wydarzenia.

„Mieliśmy dobrą pogawędkę. Docenił ten telefon. Cieszyłem się, że udało nam się oczyścić powietrze i czułem, że zajęliśmy się tym prywatnie, wiesz?” – powiedział Corden. „Ale w tym momencie historia się skończyła i ludzie byli zdenerwowani.

17 października McNally napisał na Instagramie, że Corden był „najbardziej brutalnym klientem na moich serwerach Balthazar od czasu otwarcia restauracji 25 lat temu”.

W swoim poście opisał zachowanie Cordena po odesłaniu jedzenia jego żony. „Kilka minut po tym, jak dostali jedzenie, James zadzwonił do ich kelnerki, MK i powiedział jej, że z żółtkiem jest trochę białka” – napisał McNally na Instagramie. „MK poinformował kierownika piętra G. Kuchnia przerobiła posiłek, ale niestety wysłała go z domowymi frytkami zamiast sałatką”.

ZWIĄZANE Z: James Corden „obficie przeprasza” po zakazie wstępu do restauracji w Nowym Jorku, mówi właściciel

„W tym momencie James Corden zaczął krzyczeć jak szalony na serwerze: „Nie możesz wykonywać swojej pracy! Nie możesz wykonywać swojej pracy! Może powinienem pójść do kuchni i zrobić sobie omlet!” – kontynuował McNally.

James Corden, Keith McNally

James Corden, Keith McNally

Keith McNally/instagram; getta

25 października McNally opublikował na Instagramie swoje „ostatnie słowo” w tej sprawie w odpowiedzi na niedawne przeprosiny Cordena skierowane do Późny późny pokaz.

ZWIĄZANE Z: James Corden zbanowany z popularnej restauracji w Nowym Jorku po tym, jak właściciel nazwał go „Najbardziej brutalnym klientem”

„Wczoraj wieczorem w swoim programie telewizyjnym James Corden bardzo łaskawie przeprosił za swój wybuch na Balthazarze. Potrzeba prawdziwego mężczyzny, żeby to zrobić. ” ” on napisał.

Dodał: „Z tego powodu zamierzam znieść zakaz Cordena” i żartował, że „zamiast tego nałoży go na siebie. Zamierzam zbanować Balthazara na 2 tygodnie”.

Leave a Comment