Jake Paul wysyła Dana White wiadomość NSFW po pokonaniu Andersona Silva

GLENDALE, Arizona – Jake Paul zrobił coś, co zrobił prezydent UFC Dana Bílá gwarantowane, że nie: zadzwonił do Andersona Silvy.

Paul nie tylko zawołał byłego mistrza wagi średniej UFC, on… pokonał Silvę przez jednogłośną decyzję w ośmiorundowym meczu bokserskim w sobotę wieczorem na Desert Diamond Arena. To była walka w jedną i drugą stronę, w której Paul był testowany jak nigdy dotąd w swoich pięciu poprzednich walkach, ale wszyscy trzej sędziowie mu to dali – co stało się łatwiejsze, gdy Paul upuścił Silvę prawą ręką w ósmej rundzie.

Wróćmy teraz do gwarancji White. To właśnie miał do powiedzenia we wrześniu 2021 roku podczas konferencji prasowej Dana White’s Contender Series po wydarzeniu.

„Gwarantuję ci tę jedną cholerną rzecz: nie zobaczysz, jak Jake Paul woła Andersona Silvę” – powiedział White. – Cholernie ci to obiecuję.

Chwilę później White niezręcznie wezwał Paula, aby przestał wzywać zawodników UFC na kontrakt i zamiast tego walczył z Silvą, który jest na wolności od czasu opuszczenia UFC pod koniec 2020 roku.

To było wirusowy klip wideo że Paweł nie zapomniał. Ponieważ kiedy Paul miał szansę przekazać wiadomość White po wygranej z Silvą, oddzwonił.

– Dana? … Dana? … Dana? Paul powiedział kpiąc z White’a. — Bracie, powiedziałeś, że tego nie zrobię, i zrobiłem to — z pewnością siebie. Ale wiesz, on się ukrywa. Próbuje zrobić wszystko, aby powstrzymać moją ucieczkę, sabotować moje walki. On mnie nienawidzi. Nienawidzi tego, co robię. Nienawidzi tego, że ujawniam jego biznes i teraz mamy zamiar zebrać się razem i stworzyć zjednoczone stowarzyszenie bojowników, aby pomóc zawodnikom UFC, wszystkim zawodnikom MMA i bokserom uzyskać wyższe wynagrodzenie i długoterminową opiekę zdrowotną. To duże, duże przedsięwzięcie, które chciałem zrobić przez całą moją karierę, odkąd poznałem (menedżera) Nakisę (Bidarian). Pierwszego dnia powiedziałem mu: chcę stworzyć związek wojowników.

„Więc, stary, Dana White może ssać to gówno.

Spór między Paulem i Whitem trwa od około dwóch lat, odkąd YouTuber wszedł do gry walki jako zawodowy bokser. Sytuacja nasiliła się, gdy znokautował Bena Askrena, a następnie dwukrotnie pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodleya, w tym nokaut w grudniu ubiegłego roku.

Sprawy z pewnością osiągną nowy poziom, jeśli Paul dotrzyma słowa utworzenie związku bojowników z Silvą, który kontynuuje próby zakłócenia biznesu UFC.

Sprawdź stronę wydarzenia MMA Junkie, aby uzyskać pełne pokrycie kart Paweł kontra Silva.

Leave a Comment