Jak zdobyć Zorua i Zoroark w wydarzeniu Pokemon Go Halloween?

Opublikowany: 2022-10-28T20:53:22

Zaktualizowano: 2022-10-28T20:53:32

Jeśli zastanawiasz się, jak złapać Zoruę i Zoroarka w części 2 wydarzenia Pokemon Go Halloween, trafiłeś we właściwe miejsce.

The druga część Tegoroczne wydarzenie Halloween obejmuje podstępnego lisiego Pokemona, Zoruę, a jego spotkania działają inaczej niż w mobilnej grze Pokedex.

Potwór Gen 5 będzie płatał ci figle – pasujące do upiornego sezonu – ponieważ tworzy iluzję w Pokemon Go. Został dodany do gry 28 października Potwierdzony przez Niantic.

Przyjrzyjmy się więc, jak złapać Zoruę i jak ewoluuje.

Jak złapać Zoruę w Pokemon Go

Niantic

Zorua’s Spotlight Hour została odwołana wcześniej w październiku.

Zorua pojawia się w Pokemon Go woMapa rldwide podczas części 2 wydarzenia Halloween i jest przebrana za twojego kumpla Pokemona w grze.

Oznacza to, że aby złapać Zoruę, łapiesz kompletną replikę swojego Pokemona Buddy, a potem okazuje się, że jest to ciemny typ, którego szukasz.

Wskazówki dotyczące łapania Pokemon Go Zorua

Wskazówką na to wyzwanie byłoby użycie Błyszczący pokemon – jeśli masz go w ekwipunku – jako kumpel podczas polowania na Zoruę.

Szanse na znalezienie zwykłego Zoru są wyższe niż Shiny i zdecydowanie wyższe niż znalezienie dokładnie Shiny Pokemon, z którym zdecydujesz się zaprzyjaźnić. Zwiększy to widoczność możliwego Zoru wśród stosów Pokemonów, które możesz mijać podczas polowania.

To działa tak (kredyt XXLordNajwyższy) poniżej:

Gdy zobaczysz tę samą Shiny, rozpocznij spotkanie i spróbuj ją złapać!

Jak zdobyć Zoroark w Pokemon Go

Kiedy złapiesz Zoruę, możesz ewoluuj go w Zoroark za pomocą 50 cukierków w Pokemon Go.

A więc – masz to! Więc możesz zdobyć Zoruę i jej rozwiniętą wersję Zoroark. Aby uzyskać więcej informacji na temat zadań badawczych w terenie Halloween, część 2, zajrzyj do naszego obszerny przewodnik tutaj.

Leave a Comment