Jak dowiedzieć się, jakie narkotyki brałem w „Przyjaciółkach”

Matthew Perry pisze w swoim nadchodzącym pamiętniku, że jego zmieniający się wygląd w ciągu 10 sezonów „Przyjaciół” służy jako martwa informacja o tym, jakie narkotyki zażywał w tym czasie.

„Możesz śledzić trajektorię mojego uzależnienia, mierząc moją wagę z sezonu na sezon” – pisze aktor. „Przyjaciele, kochankowie i wielka straszna rzecz” wydany 1 listopada

„Kiedy jestem na wadze, to alkohol; kiedy jestem chudy, to pigułki. Kiedy mam kozia bródkaTwój wiele pigułki”.

53-letni Perry opowiada, że ​​pod koniec trzeciego sezonu przebojowego sitcomu NBC, w którym grał Chandlera Binga, miał problemy z uzyskaniem 55 Vicodins dziennie — inaczej byłby „tak chory”.

Gwiazda „Trzy do tanga” przypisuje jej niezwykle szczupłą sylwetkę uzależnieniu od opioidów, ponieważ leki te hamują apetyt i powodują wymioty. Pisze, że jego waga wahała się „od 128 funtów do 225 funtów” w całej serii.

Matthew Perry na
„Kiedy jestem chudy, to pigułki” – pisze Perry.
NBCU Photo Bank/NBCUniversal przez

Pamiętnik Perry’ego ujawnia również, że jeden z jego etapów odwykowych miał miejsce zaraz potem filmuje swój ślub z Moniką Geller (Courteney Cox). Perry mówi, że zaraz po zakończeniu sceny został „zabrany z powrotem do ośrodka leczenia… w pickupie prowadzonym przez trzeźwego technika”.

Pomimo wszelkich wysiłków, aby wytrzeźwieć, gwiazda „17 Again” doznała niemal śmiertelnego zagrożenia zdrowia w 2019 roku. kiedy pękła mu okrężnica ze względu na ogromną ilość opioidów, które wstrzykiwał.

Wszedł Matthew Perry
„Kiedy mam kozią bródkę, to jest dużo proszku” – kontynuuje.
NBCU

„Założono mi coś, co nazywa się maszyną ECMO, która wykonuje wszystkie czynności oddechowe dla serca i płuc” – niedawno Perry powiedział ludziom. — A to się nazywa Zdrowaś Maryjo. Nikt tego nie przeżyje”.

Perry mówi, że jest teraz trzeźwy przez 18 miesięcy, częściowo dzięki temu, że nigdy nie chce życie ponownie z workiem kolostomijnym.

Leave a Comment