Jaguary wymieniają RB Jamesa Robinsona z Jets

Godziny po nauce Sala Breece będzie zagubiony na sezon, Jets robią ruch, aby go zastąpić. Wymieniają się na uciekające Jaguary Jamesa Robinsonadonosi Ian Rapoport z NFL.com (on Świergot).

Robinson, pędzący lider Jaguarów w 2020 i 2021 roku, zmniejszył swoją rolę z powodu pozytywnego wyboru w pierwszej rundzie 2021 Travis Etienne. Robinson zostanie ustawiony w drużynie z draftem w 2021 r. Michael Carter dla zespołu 5-2 Jets. Jags zdobędą warunkową szóstą rundę od Jets, za Adama Scheftera z ESPN.com (przez Świergot) wybór może stać się piątym.

Ta wiadomość pojawia się później Doug Pederson Robinson powiedział, że boli go kolano. Jets będą stawiać na historię sukcesu UDFA, mimo że produkt Dywizji I-FCS został odsunięty od łzy Achillesa w niecały rok. Jednak Robinson odbił się od tej ciężkiej kontuzji. Zgromadził 340 jardów w biegu na 81 prowadzenia i zdobył trzy przyłożenia w tym sezonie.

W Robinson Jets dostają zawodnika, który ustanowił rekord NFL dla większości startów dla debiutantów (1414) zgromadzonych przez UDFA. Robinson zrobił to w zaledwie 14 meczach dwa sezony temu i został zamknięty na ostatnie dwa mecze w Jacksonville. Po tym, jak Etienne upadł z powodu kontuzji Lisfranca podczas przedsezonu 2021, Robinson rzucił się na 767 jardów i osiem przyłożeń. Podczas gdy rozdarcie Achillesa w grudniu zakończyło drugi sezon Robinsona kwaśną nutą, nadal widział wzrost jego jardów na przeniesienie w stosunku do roku debiutanckiego (4,5 do 4,7). W tym sezonie jest to 4,2.

Jako były UDFA, Robinson może zostać przedłużony w dowolnym momencie. Ale nadal może zostać zatrzymany w 2023 roku na przetargu RFA. To daje opcje Jets. Na razie jednak dołączy do Cartera na zapleczu drużyny po hali.

W czwartej rundzie wyboru w 2021 r. Carter ma średnio 3,5 jarda na przeniesienie. Carter zaczął rok od większej roli, ale wraz z postępem Halla Mike LaFleurofensywa, produkt z Północnej Karoliny stał się wyraźną opcją zapasową. Ciekawie będzie zobaczyć, jak Jets rozmieszcza Robinsona i Cartera, ale ten pierwszy okazał się jak dotąd znacznie bardziej NFLerem.

Jacksonville jest teraz oddany Etienne. The Jags grali w Robinsona tylko przez 12 snapów w tygodniu 7, sygnalizując zmianę warty. Zespół wziął Etienne podczas Miejski Meyerod roku, w którym program trwa, po tym, jak Meyer niespodziewanie lamentował Kadarius Toney został wybrany tuż przed tym, jak Etienne został wybrany drużynowo. Etienne jest podpisany do 2024 r., ale może być kontrolowany do 2025 r. dzięki opcji piątego roku. Trevor LawrenceWszechstronny kolega z drużyny Clemsona, Etienne awansował w swoich pierwszych meczach NFL. W siedmiu meczach osiągnął 566 jardów bójki, aw niedzielę zdobył swoje pierwsze przyłożenie jako zawodowiec.

Leave a Comment