Infosys Connection Rishiego Sunaka staje się pożywką dla memów

Rishi Sunak jest zięciem współzałożyciela Infosys, Narayana Murthy’ego. (Plik)

Nowy Dilli:

Rishi Sunak został 57. premierem Wielkiej Brytanii i pierwszą osobą pochodzenia indyjskiego, która sprawowała ten urząd. Historyczne wydarzenie w brytyjskiej polityce wywołało internetowy festiwal memów, w którym znalazły się wzmianki o wszystkim, od diamentu Kohinoor po podobieństwo pana Sunaka do byłego indyjskiego krykiecisty Ashisha Nehrę i, oczywiście, jego powiązania z gigantem IT Infosys.

Rishi Sunak jest zięciem współzałożyciela Infosys, Narayana Murthy’ego. Aby to podkreślić, wielu na Twitterze masowo wypuszcza wiele memów łaskoczących żebra, a my wybraliśmy kilka dla Ciebie.

„Infosys nie przejmuje Wielkiej Brytanii zgodnie z prawem, ale zgodnie z prawem” — żartował jeden z użytkowników.

Inny napisał: „Rishi Sunak i ja jesteśmy z powrotem. Pracowałem kiedyś w firmie jego teścia.

Osoba ta udostępniła zdjęcie Pałacu Buckingham i napisała: „Nowa siedziba Infosys to cud architektury.

„Indianie są tak dobrzy w tworzeniu relacji z powietrza. Rozmawiałem z jednym z moich znajomych, który pracuje w Infosys, podczas rozmowy powiedział: „Tylko jijaji UK ke PM bann gaye” – napisał użytkownik.

Inny żartował: „Ja i Rishi Sunak jesteśmy trochę blisko. Pracowałem kiedyś w Infosys jego teścia.

Oprócz memów, Rishi Sunak złożył gratulacje za wygranie wyścigu o przywództwo Partii Konserwatywnej i objęcie funkcji nowego premiera Wielkiej Brytanii. Narayana Murthy również pogratulował swojemu zięciowi i powiedział: „Gratulacje Rishi. Jesteśmy z niego dumni i życzymy mu sukcesów. Jesteśmy przekonani, że zrobi to, co najlepsze dla mieszkańców Wielkiej Brytanii”.

Rishi Sunak jest żonaty z córką Narayana Murthy i Sudha Murthy Akshata. Mają dwie córki o imionach Krishna i Anoushka Sunak.

Kliknij po więcej trendy wiadomości

Leave a Comment